Demircan Kaçel kimdir, nereli, Demircan Kaçel kaç yaşında, Demircan Kaçel rol aldığı dizi ve filmler neler?

Demircan Kaçel Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Üç Kız Kardeş dizisinin oyuncuları aranmaya başlandı. Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Dizide Mesut karakterini oynayan Demircan Kaçel’in hayatını derledik. Demircan Kaçel kimdir, nereli, Demircan Kaçel kaç yaşında, Demircan Kaçel rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Demircan Kaçel hakkında detaylar.

Demircan Kaçel Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Demircan Kaçel 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi film oyuncusudur. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini bitirdikten sonra Folkart Academy Tiyatro Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tiyatro çalışmaları sonrası ilk kez ekranlarda görünmesi 2019 yılında yayınlanan Tek Yürek dizisi ile oldu. Ardından Mavera, Yalancılar ve Mumları gibi yapımlarda rol aldı. 2022 yılında ekranlara gelen Üç Kız Kardeş dizisinde Mesut karakterini oynadı.

Demircan Kaçel Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Üç Kız Kardeş
  • 2021 – Yalancılar ve Mumları
  • 2021 – Kuş Uçuşu
  • 2021 – Mavera
  • 2019 – Tek Yürek

Demircan Kaçel hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir