Denisa Gültekin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Denisa Gültekin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Survivor 2017’nin belkide en cok merak edilen yarışmacılarından biri olan güzelliği ile beraber yarışma günü en cok aranan kişi olacak, bu zamana kadar televizyonlarda hiç görme şansı bulmadığımız isim Denisa Gültekin kimdir kaç yaşında boyu kaç? hakkındaki bilgileri çok merak ettiğinizi biliyoruz o nedenle hemen sizleri biyografisini okumaya davet ediyoruz.

Denisa Gültekin Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Denisa Gültekin, 1992 doğumlu olan bir kişidir.İstanbullu olan isim aynı zamanda Türkiye’yi çok iyi bir şekilde temsil edebilen Milli bir sporcumuzdur.Katılmış olduğu yarışmalarla beraber üç defa şampiyonluk elde etmiştir.Boyu 1.68’dir.Ünlü ismin yarışmanın en renkli kişilerinden biri olabileceği konuşulmaktadır.Yarışmaya çok iddialı hazırlanmış ve bu konuda bir çok paylaşım ve sözde söylemiştir.

Yarışma ile ilgili bir çok iddialı sözlere imza atmış olan yarışmacının en iddialı sözlerinden biri Ada içerisinde Yılan olsa da ben zaten evimde yılan besliyorum tarzı sözleridir.Bu sözlerinle ne kadar yarışmanın iddialı kişisi olduğunu bir kez daha herkese göstermiştir.Bundan önce hiç bir program ve dizide görmediğimiz isim ilerde oyunculuk yapar mı? yapmaz mı? bilinmez.İsim ile ilgili sadece bazı sosyal medya sitelerindeki videolarını görebiliyoruz.Yaşantısını İzmir’de sürdüren isim bakalım yarışmanın birinciliğini elde edebilecek mi? hepimiz bu iddialı yarışmacının performansını merak ediyoruz.

Tv 8’de belkide biz bu satırları sizlere sunduğumuz zaman yarışma çoktan başlamış olacaktır.Survivor 2017’de bizde isme başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın