Denisa biyografisi
Denisa k,mdir

Denisa Kimdir? Denisa Nereli, Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu

Denisa kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, nereli gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz. Denisa, Survivor’da yarıştıktan sonra tüm Türkiye’de daha çok tanınmaya başladı.

Denisa Gültekin Nereli, Kaç Yaşında?

Denisa 1997 yılında Antalya’da doğmuştur.

Denisa’nın Eğitim Hayatı

Akdeniz Anadolu Lisesi (Almanca, İngilizce) Dil Bölümü’nden mezunu oldu. İsmail Baha Sürelsan Devlet Konservatuarı’nda tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.

7 yaşında Anadolu Ateşi ile dans hayatı başlayınca da 16 yaşına kadar profesyonel tango/latin dansları ile beraber Devlet Opera ve Balesin’de de balerin olarak bircok oyun ve müzikalde  yer aldı.

Denisa biyografisi
Denisa k,mdir

Denisa – Bikini Fitness Milli Sporcusu

Türkiye vücut geliştirme Fitness Fedarasyonu’nun bayanlar Bikini Fitness sikletinde hem Türkiye hem de UA’de yarışarak milli sporcu oldu. İlk madalya ve kupasını 17 yaşında kazandı. 56 kiloda ve 1.68 boyunda ve vücut geliştirme alanında Milli Sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Survivor Denisa

 21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı’nın sunumu ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katıldı. Survivor’da konuşması ve tavırlarıyla farklılığını ortaya koymuştu. Survivor tanıtım videosunda adadaki yılanlardan korkmadığını ifade edmiti. Denisa kendi evinde de yılan ve bukalemun beslediğini söyleyerek ne kadar cesur olduğunu göstermişti.

Survivor Denisa
Survivor Denisa

Denisa’nın Şarkıları

So Bad (çok yakında çıkacak)

Instagram’da popüler içerik üreticilerinden olan Denisa diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükseliyor.

Denisa şu anda Tümay Özokur Akademi’de eğitim sürdürüyor. Dizi-film projeleri ve çıkardığı albümler ile hem müzisyen hem oyuncu olarak kariyerine devam ediyor.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir