Deniz Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Deniz Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Belli başlı en önemli mankenlerden biri olan ve podyumların ardından oyunculuğa yönelmiş bazı dizi ve filmlerde roller almış ünlü güzel isimlerden Deniz Akkaya kimdir kaç yaşında nereli? tüm net bilgilerle beraber biyografisi.

Deniz Akkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Deniz Akkaya Dünya’nın bir çok ülkesinden bile daha fazla nüfusa sahip olan İstanbul’da hayata merhaba demiş olan bir ünlüdür.Baba tarafından Kayserili ve 1977’lidir.Ünlü isim lise eğitimine Bilge Kaan isimli lisede başlamış Semiha Şakir lisesinde ise liseyi bitirmiştir.Boyu 1.78 cm’dir.

Lise bitmesinden sonra her genç gibi Üniversite sınavlarına katıldı ve başarılı bir sonuç alarak İstanbul Üniversitesi’nin Amerikan Dili ve Edebiyat bölümünü kazandı.Mankenliğe 1997 senesinde katılmış olduğu Best Model yarışmasında birinci olmasınla beraber giriş yaptı.Aynı tarihte Dünya çapında yapılan yarışmada ise 4. olmayı başardı.

1996 senesinde ünlü sanatçılardan biri olan Nihat Doğan’ın klibinde rol aldı.Çok sayıda önemli sektör devlerinden olan firmaların defilelerine katıldı.Bunlar arasında Vakko, Beymen gibi çok önemli markalar vardır.Her zaman gündem içerisinde konuşulan ünlü isim hem mankenlik hemde yaşamış olduğu olaylarla beraber her zaman gündemde kalmayı başarmıştır.Magazin programları içinde en sık haberi yapılan kişilerden biri olmuştur.

2009 doğumlu bir kız çocuk sahibi olan ünlü ismin kızının ismi Ayşedir.

Deniz Akkaya 2008 senesinde tiyatro oyununda rol almıştır.Mankenliği bırakmasının ardından moda sektörünle ilgilenmiştir.Kendi markasınla modacılık yapmaktadır.

deniz-akkaya-biyografisi

Deniz Akkaya Oynadığı Diziler ve Filmler

1992 – Mahallenin Muhtarları (Konuk)
1996 – Bu Sevda Bitmez
1996 – Hemşerim
2001 – Yeşil Işık (Film)
2003 – Mühürlü Güller
2003 – Okul(Film)
2003 – Vizontele Tuuba (Film)
2005 – Bendeniz Aysel
2007 – Ölümle Dans (Film)
2008 – Maskeli Beşler (Film)
2009 – Altın Kızlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir