Deniz Aksoy kimdir, nereli, Deniz Aksoy hayatı, biyografisi, Deniz Aksoy kaç yaşında?

Deniz Aksoy Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Deniz Aksoy hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Deniz Aksoy kimdir, nereli, Deniz Aksoy hayatı, biyografisi, Deniz Aksoy kaç yaşında? İşte Deniz Aksoy hakkında detaylar.

Deniz Aksoy Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Deniz Aksoy 1993 yılında dünyaya gelmiştir. İtalyan Lisesi’nde okumuştur. İtalya’da bulunan Cattolica Üniversitesi Medya Bölümü’nden mezun olmuştur. eğitim almıştır. Deniz Aksoy burada ayrıca felsefe, edebiyat, sanat ve teoloji üzerine de dersler almıştır. EuroLeague F4’da medya asistanı olarak çalışan Deniz Aksoy, ayrıca İstanbul’da ve İtalya’da spor pazarlaması üzerine çalışmıştır. Deniz Aksoy son olarak S Sport ekranlarında sunuculuk yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Deniz Aksoy hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir