Deniz Bayramoğlu Kimdir Biyografisi Hayatı

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Senelerdir CNN Türk ekranlarında yer alan ve CNN Türk’te çeşitli departmanlarda görev almış şu an ise Gündem Özel programı ile sunuculuk yaşantısını sürdüren Deniz Bayramoğlu kimdir? çoğu izleyicinin sunuculuğunu çok beğendiği ünlü ismin genel olarak özgeçmişi sizlerle.

Deniz Bayramoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sunucu Deniz Bayramoğlu Doğu’nun incilerinden biri olan Malatya şehrimizde hayata gözlerini açmıştır.1975’li olan ünlü isim ilkokula Malatya’da başlamış ve ardından ortaokul ile lise eğitimleri sonrasında İstanbul’a gitmiştir.Burada İstanbul Üniversitesi’nde eğitim görmeye başlamış olan isim Çevre Mühendisliği üzerine eğitim almış ve üçüncü senesinde eğitimini bir süre kadar bırakarak gazetecilikle ilgilenmeye başlamıştır.

Uzun bir aranın ardından tekrar okuluna dönmüş ve okumuş olduğu bölümü bitirmiştir.1999 senesinde Haber editörlüğü yapmaya başlamış olan isim ardından ise Sabah Gazetesinde görev almış ve bir süre kadar muhabirlik yapmıştır.

2004 tarihi ile 2006 seneleri arasında CNN Türk televizyonunda görev almaya başladı ve ilk olarak Sabah Haberlerini sunarak karşımıza çıktı.2006 senesinden sonra 1 sene süresince Ekonomi üzerine yine aynı kanalda program sundu.

visum china
visum china

2008 senesinde askerlik görevini yapmak amacıyla görev aldığı televizyondan ayrılarak Askere gitti.Ardından 2010-2012 senelerinde tekrar CNN Türk televizyonunda olmaya başladı ve o seneden itibaren Güne Merhaba adındaki programı sunmaya başladı.

2013 senesinde evlenmiş olan Deniz Bayramoğlu tıpkı kendisi gibi sunucu olan isim ile evlenmiştir.

CNN Türk ekranlarında halen sunuculuğunu sürdüren ünlü isim yaz döneminde Gündem Özel programı ile ekrana gelmiştir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir