Deniz Bolışık Kimdir?

Deniz Bolışık Kimdir?

Star Tv televizyonunun günlük dizilerinden biri olmuş ve uzun zaman yayınlanmış bu dizide toplam 3 sezon oynayan başarılı isim Deniz Bolışık Kimdir? oyuncunun hayatı ile ilgili yer alan bu biyografimizde çok sayıda bilgiyi bulabileceksiniz.

Deniz Bolışık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuk yapmakta olan isim Deniz Bolışık şuanda 35 yaşında olan ve Ankaralı bir ünlümüzdür.İzmir’de başlamış olduğu Üniversite eğitimini yarıda bırakmış ve ardından tekrar girmiş olduğu sınavla beraber Ankara’da bulunan Hacettepe Üniversitesini kazanmıştır.Burada Konservatuar okuyan oyuncu bölümünü güzel bir şekilde tamamlamasının ardından oyunculukta yer almaya başlamıştır.1982’li oyuncunun boyu 1,67’dir.

2005’de Kırık Kanatlar adındaki dizide yer alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşayan isim ardındanda dizilerine devam etmiştir.2011’de Canan adındaki dizide iki sezon rol alan oyuncu bu dizi ile önemli bir yükseliş gerçekleştirmiştir.Adını duyurmuş olduğu bu dizinin ardından ise Aşkın Bedeli isimli günlük dizinin oyuncusu olmuş ve konu başındada belirttiğimiz üzere 3 sezon rol almıştır.

Ankara’dan sonra yaklaşık olarak 2006 tarihinden itibaren İstanbul’da yaşayan oyuncu boş zamanlarında ise yeni çıkan filmleri izlemeyi seviyor.Gezmeyi seven oyuncu ayrıca farklı yerleri gezmektende çok hoşlanıyor.

Oyunculukta hedefinin her zaman yüksek olduğunu belirten isim bu mesleğide gerçekten severek yaptığını söylemektedir.

Deniz Bolışık Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2005 – Kırık Kanatlar
2007 – Ayrılık
2007 – Esref Saati
2007 – Nazli Yarim
2008 – Kelebek (Film)
2009 – Tamirci Çıragi (Film)
2011 – Canan
2013 – Aşkın Bedeli
2017 – Kirlangıc Fırtınası
2017 – Kanatsız Kuşlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın