Deniz Can Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Deniz Can Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ekranlarda yeni oyuncular görmek en çok herhalde izleyicileri mutlu ediyordur.Bu oyunculardan biri olan 2018’e göre sadece 4 dizide görebildiğimiz genç ve aynı zamanda yakışıklı bir oyuncu olan Deniz Can Aktaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? son televizyon dizilerinin yeni merak edilen oyuncusunun biyografisi.

Deniz Can Aktaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yakışıklı bir isim olan Deniz Can Aktaş şu anda 26 yaşında olan bir oyuncudur.Ege’nin en büyük illerinden olan Denizi ve güzelliğinle dikkat çeken İzmir şehrimizde hayata merhaba demiştir.1992’li olan oyuncunun boyu 1,83 cm’dir.

Oyunculuk yönünde bir eğitim almak istemesi sebebiyle Konservatuarı tercih etmiş ve Devlet Konservatar’ında görmüş olduğu eğitimin ardından burayı bitirmiştir.Kendine olan güveniyle beraber Best Model isimli yarışmaya girmiş ve burada kendini göstermeyi başarmıştır.Oldukca iyi bir fiziğe sahip olan oyuncu bu Best Model’in ardından gözünü oyunculuğa dikmiş ve dizilerde gördüğümüz bir kişi olmuştur.

Oyuncu ilk dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar adındaki dizi için ilk defa kamera karşısına geçmiştir.Bu dizide bir çok tanınan oyuncuda yer almıştır.Bunlardan bazıları Dilan Çiçek Deniz ile Melisa Şenolsun isimleridir.

Bu diziden sonra ise 2016 Ekim ayı içerisinde başlamış olan Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide oyunculuk yapmaya başlamış olan oyuncu bu dizide bir lise öğrencisini canlandırmıştır.Bu diziden sonra ise genç isim, son olarak Avlu dizisinde oynamıştır.

deniz-can-aktas-biyografi

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2017 – Nerdesin Birader?
2018 – Avlu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın