Deniz Celiloğlu Kimdir?

Deniz Celiloğlu Kimdir?

Kanıt dizisinde göstermiş olduğu performans ile oyunculukta ustaca bir adım atmış ve ismi Kanıt dizisinle beraber en çok aranan oyuncular arasına girmeyi başlamış ünlü isim Deniz Celiloğlu kimdir? ünlü isim hakkında sizinde merak ettikleriniz varsa konumuzu dikkatli şekilde okuyabilirsiniz.

Deniz Celiloğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Ünlü oyuncu Deniz Celiloğlu, 1986’lı bir oyuncudur.Türkiye’nin sınırlarında olan ülkelerden biri olan Bulgaristan’da hayata merhaba demiş olan oyuncu burada üç yaşına kadar kalmış sonrasında ailesinle beraber Türkiye’ye giderek artık Türkiye’de yaşamaya başlamışlardır.Boyu 1.86’dır.

Türkiye’de eğitime başlamış olan oyuncu eğitimlerinde gayet başarılı olmuş ve küçük yaşlarla beraber oyunculuk sevgilisiyle eğitim tercihinide bu yönde yapma kararı almıştır.Lise bitmesi sonrası Mimar Sinan Üniversitesini kazanmış olan oyuncu burada eğitimini sürdürmüş ve Tiyatro bölümünü okuyarak okulu bitirmiştir.

On üç yaşından itibaren Tiyatrolarda yer almaya başlamış olan isim kendini oyunculuk konusunda gayet iyi bir şekilde yetiştirmiş ve önemli kişilerden oyunculuk konusunda gayet iyi bilgiler almıştır.

2010 senesinde Kanıt adındaki dizi ile beraber oyunculuk serüvenine çok hızlı ve güzel bir adım atmayı başarmış olan oyuncu 3 sezon süresince bu dizide yer almıştır.2015-2016 sezonlarında O Hayat Benim dizisinde yer alan oyuncu bu iki dizi hariç genellikle dizilerde tek sezon yer almıştır.

Deniz Celiloğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Kanıt
2012 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Tamam mıyız? (Film)
2013 – İçimdeki Balik (Film)
2015 – O Hayat Benim
2015 – Gecenin Kralicesi
2015 – Ogrenci İşleri (Film)
2016 – Poyraz Karayel
2017 – Marlon (Film)
2017 – Siyah Beyaz Aşk
2018 – Son Çıkış (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın