Deniz Depboylu kimdir? nerelidir kaç yaşında?

Deniz Depboylu Kimdir?

Milliyetçi Hareket Partisi’nin önemli isimleri arasında bulunan ve uzun süredir Mhp’de görev yapan Deniz Depboylu ile ilgili kapsamlı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Deniz Depboylu Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

7 Haziran 1968 tarihinde Aydın’da hayata merhaba diyen Deniz Depboylu, ilkokuldan liseye kadar olan eğitimini memleketi olan Aydın’da tamamlamış ardından ise 1991 tarihinde Gazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nü bitirmiştir.

Okul bittikten sonra hem Dokuz Eylül Üniversitesi hem de Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı üzerine yapılan çok sayıda programa katılmış olan isim, bir süre sonra çeşitli seminerler vermiş ve bu konuda uzman bir kişi olmuştur.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde toplam 20 yıl boyunca Psikolojik Danışman olarak görev yapmış olan isim 2011 tarihinde bu görevinden ayrılmış ve Aile Danışma Merkezinde çalışmaya başlamıştır.

visum china
visum china

2012 tarihinde Siyasete girme kararı alan Deniz Depboylu, Aydın Nazilli MHP Teşkilatı içerisinde görev almıoş ve 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde ise Nazilli Belediyesi Meclis üyeliğine seçilmiştir.

2015 tarihinde Genel Seçimlerde Aydın’dan Milletvekili adayı olmuş olan ünlü siyasetçi, meclise Aydın Milletvekili olarak girmiştir.2019 tarihinde ise MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir.

Evli olan ünlü isim 2 çocuk sahibidir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir