Deniz Gürzumar Kimdir Biyografisi

Deniz Gürzumar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yaz’ın Öyküsü dizisi 5 Temmuz Pazar günü Kanal D’de başlıyor.Yaz’ın Öyküsü dizisinde Caner karakterini oynayacak Deniz Gürzumar Kimdir kaç yaşındadır ve nerelidir?

Deniz Gürzumar Kimdir Nereli Biyografisi Yaşı

Deniz Gürzumar Yaza girmek üzere olan sıcak bir havada Ankara’da 1990 tarihinde doğmuştur.Boyu 1.76 kilosuda 55-56’dır.Üniversiteyi Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünde okumuş ve rap müzik ile gilenmeye başlamıştır.2005 tarihinde Antisistem adındaki rap grupla beraber çalışmalara katılarak kendi düşüncelerini dile getirmiştir.

2006 senesinde Durma adındaki parçaya vokallik yapan isimlerden biri olmuştur.Bu parça ilk vokal yapmış olduğu parça olmuştur.Rap müziği çok seven isim Oyunculuğunla beraber iki kulvardan birden ilerlemiştir.Pit 10 ile beraberce çalışmalarını sürdürmüş ve güzel şarkılar hazırlamışlardır.Başta Ankara olmak üzere İstanbul,Antalya ve İzmir gibi yerlerde sahnelerde bulundu.

2008 tarihinde Aşk Yalan Söyler adındaki oyunda oyunculuk yaptı.Emret Komutanım ismindeki dizinin müziğini kendisi seslendirmiştir.Aynı zaman içersinde Esrarlı Gözler adındaki Film’de başrol oynamış daha sonra Gece Gündüz dizisinde ise tek bir bölüm bulunmuştur.

2009 tarihinde 3 dizi birden oynadı ve yoğun bir tempo yaşadı.Merhamet dizisinde Rıfat karakterini canlandırdı.Dil olarak Türkçe’den başka İngilizce bilmektedir.

Deniz-Gurzumar-biyografi

Deniz Gürzumar Oynadığı Diziler ile Filmler

2008 – Esrarlı Gözler(Fırat)
2008 – Gece Gündüz (Cafer)
2009 – Açık Mutfak
2012 – Kayıp Şehir
2013 – Beni Böyle Sev
2013 – Merhamet
2014 – Silsile(Sabri)
2015 – Yaz’ın Öyküsü(Caner)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.