Deniz Işın kimdir? kaç yaşında boyu ve kilosu

Deniz Işın Kimdir?

Scorp’un fenomenlerinden biri olan ve oyunculuk yeteneğinin keşfedilmesiyle birlikte bazı reklam ile dizilerde yavaş yavaş yer almaya başlayan ünlü isim Deniz Işın kimdir? kaç yaşındadır? boyu ve kilosu nedir? işte bu soruların doğru ve güncel cevapları.

Deniz Işın Hayatı

28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Deniz Işın, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve Yeşil gözlü bir oyuncudur.İkizler burcuna sahip olan isim, Ege Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur.Scorp ile tanışması ile birlikte çok sayıda Scorp video çekmiş ve doğal davranışları ile kısa sürede önemli bir takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Scorp’ta fenomen biri haline gelmesinin ardından Pegasus reklamında oynamış olan isim, akabinde ise Gratis reklamında yer almıştır.kimdirkim.com reklamlar sonrası ilk profesyonel dizi tecrübesini “Her Yerde Sen” isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Özel yaşamında genellikle yüzme, kick boks ve halk oyunları gibi aktiviteler yapan isim, resim ve taklit konusunda ise oldukça yeteneklidir.

Yer Aldığı Diziler

2019 – Her Yerde Sen (Merve)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir