Deniz Karasu kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Deniz Karasu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda dikkat çeken fenomenler arasında yer alan ve giderek takipçi sayısı artan genç fenomen Deniz Karasu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? sizler için bütün bu soruların en doğru cevaplarını araştırdık işte cevabı ve ayrıntılı biyografisi.

Deniz Karasu Hayatı

20 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de doğan Deniz Karasu, 1.63 metre boyunda, 49 kilo ve Akrep burcudur.Doğma büyüme İzmirli olan genç fenomen, lise eğitimini toplam 3 lise değiştirerek tamamlamıştır.Mezun olmuş olduğu lise Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesidir.3 kardeş olan ünlü fenomenin 2 tane abisi bulunmaktadır.Babası Emlakçı, annesi ise Öğretmendir.

Hayvanları çok seven genç isim, bir kedi beslemektedir.Kedisinin ismi Marika’dır.Yaşamına İzmir’in Karşıyaka ilçesinde devam eden ünlü isim, fotoğraf çekilmekten çok hoşlanmaktadır.İlişkide en çok dikkat ettiği üç şey saygı, sadakat ve sevgidir.Renklerden en çok kahverengini seven ünlü fenomen, yemenlerden ise en çok enginar yemeğini sevmektedir.

visum china
visum china

Bir müddet fotomdellik ile de ilgilenmiş olan isim Youtube’de paylaşmış olduğu videolar neticesinde Instagram hesabında hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşmıştır.kimdirkim-com İlk olarak 2016 yılında video çekmeye başlamış olan isim, Youtube’de de 400 binden fazla takipçi sayısına sahiptir.

Genellikle Moda ve Güzellik üzerine paylaşımlar yapan Deniz Karasu, öncelikle 9 Eylül Üniversitesi’ni kazanmış ama istediği bölüm olmayınca tekrardan sınava katılmış ve Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim görmüştür.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.