Deniz Karasu kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Deniz Karasu Kimdir?

Son zamanlarda dikkat çeken fenomenler arasında yer alan ve giderek takipçi sayısı artan genç fenomen Deniz Karasu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? sizler için bütün bu soruların en doğru cevaplarını araştırdık işte cevabı ve ayrıntılı biyografisi.

Deniz Karasu Hayatı

20 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de doğan Deniz Karasu, 1.63 metre boyunda, 49 kilo ve Akrep burcudur.Doğma büyüme İzmirli olan genç fenomen, lise eğitimini toplam 3 lise değiştirerek tamamlamıştır.Mezun olmuş olduğu lise Karşıyaka Merkez Anadolu Lisesidir.3 kardeş olan ünlü fenomenin 2 tane abisi bulunmaktadır.Babası Emlakçı, annesi ise Öğretmendir.

Hayvanları çok seven genç isim, bir kedi beslemektedir.Kedisinin ismi Marika’dır.Yaşamına İzmir’in Karşıyaka ilçesinde devam eden ünlü isim, fotoğraf çekilmekten çok hoşlanmaktadır.İlişkide en çok dikkat ettiği üç şey saygı, sadakat ve sevgidir.Renklerden en çok kahverengini seven ünlü fenomen, yemenlerden ise en çok enginar yemeğini sevmektedir.

Bir müddet fotomdellik ile de ilgilenmiş olan isim Youtube’de paylaşmış olduğu videolar neticesinde Instagram hesabında hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşmıştır.kimdirkim-com İlk olarak 2016 yılında video çekmeye başlamış olan isim, Youtube’de de 400 binden fazla takipçi sayısına sahiptir.

Genellikle Moda ve Güzellik üzerine paylaşımlar yapan Deniz Karasu, öncelikle 9 Eylül Üniversitesi’ni kazanmış ama istediği bölüm olmayınca tekrardan sınava katılmış ve Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim görmüştür.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.