Deniz Özlem Durmaz Kimdir? Biyografisi

Deniz Özlem Durmaz Kimdir?

Türkiye’nin güzel kadınlarına örnek olarak gösterilecek bir isim olan ve oyunculuk yaşamında da gayet güzel ilerleme kaydeden oyuncu Deniz Özlem Durmaz kimdir? kaç yaşında ve boyu kaçtır? cevapları ile birlikte bütün ayrıntıları yazımızda.

Deniz Özlem Durmaz Biyografisi

19 Kasım 1992 yılında Ankara’da doğan Deniz Özlem Durmaz, 1.71 metre boyunda, 61 kilo ve Akrep burcudur.Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesi’nde tamamlamış olan isim, çocukluğundan beri istemiş olduğu oyunculuk mesleğini yapmaktadır.

Liseyi bitirmesinin ardından Çocuk Tiyatroları ile tanışmış olan isim burada çok sayıda tiyatro oyununda rol almıştır.Bremen Mızıkacıları, Cinderella, Aykız ve Keloğlan gibi tiyatro oyunları rol aldığı tiyatro oyunlarından bazılarıdır.

Tiyatro oyunları sonrası yaklaşık 1 yıl boyunca kamera önü eğitimi alan oyuncu, ardından ise gelen dizi tekliflerinle birlikte kendini bir anda dizilerde bulmaya başlamıştır.İlk olarak 2013 tarihinde “Deniz Yıldızı” dizisinde oynayan isim, arkasından ise “Alın Yazım” dizisinde rol almıştır.

2015 tarihinde “Karagül” dizisinde bulunan oyuncu, 2016 tarihinde ise “Adını Sen Koy” dizisinde oynamıştır.

Özel hayatında her zaman pozitif biri olduğunu söyleyen oyuncu, doğayı, hayvanları ve bitkileri çok sevmektedir.Kimdirkim.com Angelina Jolie’ye de benzeyen güzel oyuncu, yeni projelerinin sinyallerini Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla vermektedir.

Oynadığı Diziler

2013 – Deniz Yıldizi
2014 – Alın Yazım
2015 – Karagül
2016 – Adını Sen Koy

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir