Deniz Satar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Deniz Satar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Trt Spor ekranlarının en güzel sunucularından biri olan hem güzelliğinle hemde programı sunmasındaki başarısıyla son zamanlarda hep gündemde kalmış sunucu Deniz Satar kimdir kaç yaşında nereli? bütün bu soruların en net cevapları yazımızda.

Deniz Satar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Deniz Satar, Televizyon ekranlarının güzel isimlerinden biri olan İzmirli bir sunucudur.1987’li olan sunucu İzmir’de ilkokuldan liseyi tamamlayana kadar bulunmuştur.Ardından ise Üniversite için Selçuk Üniversitesi’ni kazanmıştır.Buraya girdiği ilk seneden itibaren çeşitli yerel televizyonlarda staj yapmıştır.O Dönemden itibaren ilerleyen zamanlarda önemli yerlere geleceğinin sinyalini vermiştir.

Üniversitenin üçüncü senesinden itibaren Trt televizyonunda çalışmaya başlamış ve Trt Müzik isimli kanalda gezi ile ilgili sunulan Şenlik Ateşi adındaki programının sunuculuğunu yapmıştır.Kimdirkim.com Okul bitmesinin ardından Trt’nin başka bir televizyonu olan adındanda anlaşıldığı üzere spor ile ilgili yayın yapan Trt Spor kanalına geçmiştir.Burada öncelikle sabah programlarını hazırlayıp sunmuş sonrasında ise Spor Keyfi programını sunmaya başlamıştır.

Küçüklüğünden beri Sporla iç içe olduğunu belirten Deniz Satar ortaokul ve lise zamanından itibaren basketbol oynamış ardından okul takımına seçilmiştir.Basketboldan sonra ise Hentbol oynamış ve Bornova Belediyespor takımında forma giymiştir.Üniversite’de özellikle basketbol ile ilgili muhabirlik yapmıştır.Sunuculukta güzelliğin çok fazla önemli olmadığını belirten sunucu esas önemli olanının başarı olduğunu söylemektedir.

deniz-satar-hayati

En son olarak ise önce İlk Baskı isimli programı sunan isim ardından ise Spor Sabahı adındaki programla beraber Trt’de sunuculuk yapmaya devam etmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir