Deniz Zeyrek kimdir, nereli, Deniz Zeyrek kaç yaşında, Deniz Zeyrek mesleği nedir, ne iş yapıyor?

Deniz Zeyrek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Nedir?

Gündem ile ilgili programlarda ekranlara gelen Deniz Zeyrek’in hayatı merak edilmektedir. Peki Deniz Zeyrek kimdir, nereli, Deniz Zeyrek kaç yaşında, Deniz Zeyrek mesleği nedir, ne iş yapıyor? İşte Deniz Zeyrek hakkında detaylar.

Deniz Zeyrek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Deniz Zeyrek 10 Ekim 1972 tarihinde Kars’ın Susuz ilçesinde dünyaya gelmiştir. Türk gazeteci, köşe yazarıdır. Deniz Zeyrek’in ailesi Gürcistan göçmeni Terekeme kökenlidir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Deniz Zeyrek çalışma hayatına 1994 yılında Evrensel’de başlamış, daha sonra 1996 yılında Radikal’de haber müdürlüğü, Ankara temsilciliği, Ankara istihbarat şefliği ve diplomasi muhabirliği yapmıştır. Radikal kapandıktan sonra 2013 yılında Hürriyet gazetesine geçerek Ankara temsilciliği yapmıştır. Deniz Zeyrek 2018 yılında Sözcü gazetesine çalışmaya başlamıştır. 2021 yılında FOX TV’de başlayan Orta Sayfa adlı programda yer almaktadır.

Deniz Zeyrek 2003 yılında Sedat Simavi Ödülleri’nin övgü ödülüne layık görülmüştür.

Deniz Zeyrek hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir