Derin Deniz Görgülü kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Derin Deniz Görgülü Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2020 tarihinle birlikte oyunculuk yapmaya başlayan ve ilerleyen senelerde daha sık projelerde göreceğimizi tahmin ettiğimiz güzel oyuncu Derin Deniz Görgülü kimdir? nereli kaç yaşında? boyu, kilosu nedir? tüm cevaplar yazımızda.

Derin Deniz Görgülü Biyografisi

1997 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Derin Deniz Görgülü, 1.73 metre boyunda, 52 kilo ve kahverengi gözlü olan bir oyuncudur.İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Bursa’da tamamlamış olan güzel oyuncu ardından ise Acıbadem Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu’nda eğitim görmüştür.

Almış olduğu kısa bir oyunculuk eğitimi ile birlikte kendini geliştirmiş olan ünlü oyuncu, oyunculuk mesleğine ilk olarak “Maria ile Mustafa” dizisi ile birlikte adım atmıştır.Dizinin seçmelerine katılmış olan ünlü isim seçilmiş ve dizide oynamaya hak kazanmıştır.

visum china
visum china

Fotoğraf çekilmeyi çok seven güzel oyuncu ayrıca gezmekten ve eğlenmektende büyük bir mutluluk duymaktadır.Hakkında çok fazla detaya ulaşamadığımız ünlü oyuncu, aslen nerelidir, sevgilisi var mı? gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler

2020 – Maria ile Mustafa

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.