Destina Başer Kimdir?

Destina Başer Kimdir?

Genç oyuncular ile ilgili biyografilerimize devam etmiş olduğumuz bu konumuzda özellikle İsimsizler dizisiyle beraber oyunculukta önemli bir adım atmış genç isim Destina Başer kimdir? detayları ile oyuncuyu tanımaya hazırsanız konumuzu dikkatlice okumanızı öneririz.

Destina Başer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Oyuncu Destina Başer, 2000 senesinde Türkiye’nin en kalabalık nüfusa sahip ili olan İstanbul ilimizde hayata gözlerini açmıştır.Doğduğu tarihten itibaren sürekli olarak İstanbul’da ailesiyle beraber yaşamını sürdürmüş olan isim lise eğitimini ise Anadolu Lisesini bitirerek tamamlamıştır.Güzelliği ile de dikkat çeken genç ismin boyu 1.74 kilosuda 54’dür.

Lise bittikten sonra oyunculuk eğitimleri almaya karar vermiş olan genç oyuncu bir süre kadar oyunculuk dersleri almış ve ardından ilk projesi olan Bir Deli Sevda adındaki dizi için kamera karşısına geçmiştir.İlk oyunculuk heyecanını rol aldığı bu diziyle beraber atlatmış olan isim ardından ise Kanal D’nin ilk zamanlarda çok iyi reyting oranına sahip olmuş fakat ilerleyen bölümlerle beraber reytinglerde yaşanan düşüşle beraber final yapmış olan dizisi İsimsizler’de rol almıştır.

İsimsizler dizisiyle beraber göstermiş olduğu yükselişini rol alacağı yeni projelerle devam ettirmeyi hedefleyen genç isim gelecek için umut veren oyunculardan biridir.

İngilizceye çok iyi derecede hakim olan oyuncu ayrıca dans ile de ilgilenmektedir.Boş zamanlarını resim yaparak ve şarkı söyleyerek geçiren isim arkadaşlarınlada vakit geçirmekten hoşlanmaktadır.

Destina Başer Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – 4N1K (Film)
2017 – Bir Deli Sevda
2017 – İsimsizler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın