Didem Arslan Yılmaz Kimdir?

Didem Arslan Yılmaz Kimdir?

Habertürk televizyonu ekranında Türkiye’nin Nabzı adındaki programın sunuculuğunu yapan çeşitli isimleri programına konuk ederek sorular yönelten sunucu Didem Arslan Yılmaz kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? kiminle evli? yanıtları ve ünlü sunucu hakkında bilgiler sizlerle.

Didem Arslan Yılmaz Kimdir? Biyografisi

12 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Didem Arslan Yılmaz, 1.68 metre boyunda, 59 kilo ve Oğlak burcudur.Babasının ismi Kasım, annesinin ismi ise Makbüle’dir.1992 tarihinde İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu’nu bitirmiş ve haberlerle ilgili çeşitli alanlarda görevler almıştır.

İlk çalışma hayatına Belediye tarafından çıkartılan Dergi ile başlamış olan ünlü sunucu, akabinde ise Belediyenin Halkla İlişkiler Bölümüne geçmiş ve çalışma hayatını burada devam ettirmiştir.

Ünlü sunucunun medya sektöründe yer alması ise ilk olarak Flash Tv kanalında çalışmaya başlamasıyla gerçekleşmiştir.Bir süre kadar Flash Tv ekranlarında sunuculuk yapmış olan isim ardından ise Kanal D televizyonuna geçmiş ve ilk zamanlar muhabir olarak bulunmuş ardından ise Sabah Haberlerini sunmaya başlamıştır.

Kanal D sonrası yoluna Kanal 6 televizyonu ile devam etmiş olan isim, Kanal 6’nın ardından ise Show Tv kanalına geçmiştir.kimdirkim com Show Tv’den sonra 2007 yılından beri Habertürk kanalında çalışmaya başlayan isim “Gün Ortası” ve “Türkiye’nin Nabzı” isimli programlarla Habertürk televizyonunda ekranlara gelmiştir.

Didem Arslan Yılmaz Kiminle evli? Kanal D televizyonunda şeflik yapan Kürşat Yılmaz ile evlidir ve Mina isminde bir çocukları bulunmaktadır.Çocuğu 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Program dışı zamanlarda kızınla ilgilenen sunucu bazı zamanlarda da yakın iş arkadaşları ve dostları ile görüşmektedir.

Didem Arslan Yılmaz Kimdir? için Yorumlar (14 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Didem arslan.Bence cok fazla ak parti’ye karsi ve tamamen ak parti’ye tahammulu olmayan bir kisi bence.İş hayatinda basarilar dilemek icimden gelmiyor malesef.

 2. Haberleri sunarken yada söyleşilerde sanki karşısındakine yukarıdan bakar tavırları ile bana çok itici gelen bir tip.

 3. Didem hanımı beğenerek izliyorum. Kendisini tanımak isterdim. Çünkü o kadar hararetli tartışmaların içinde sakin kalkabilmek herkesin yapabileceği bir şey değil.

 4. Sakinligi hosuma gidiyor, sinirlerimizi rahatlatiyor, melek yüzüyle.Herkez kavga ederken onlarida rahatlatiyor.Bunu nasil beceriyor hayret ediyom, Sinirlenip cildirmiyor.Sorulari daha damardan olmaliki , millet konuk olmaya cesaret edemesin,Kendine güvenen gelsin… Basarilar diger bayanlarda seni örnek alsinlar….Basarilar…

 5. didem hanımı beyenerek takip ediyorum,habertürk’e yakışıyor.İyi bir sunucu ve hep böyle devam etmesini temenni ederim

 6. Didem hanımın halk tv de pırogram yapan Arslan soy isminde kişilerle ne gibi yakınlığı var.

 7. DİDEM HANIM SEVİYELİ SAKİN VE AKILCI ÇÖZÜM SORULARI İLE KONUKLARINA HAKİM TEBRİK EDİYORUM .

 8. özledik yeni programlarını hevesle bekliyoruz çok başarılı,sakin yaratıcı sorularla dolu

 9. Harika moderatorluk yapmakta. Ozellikle 15 Temmuz sonrasi yaptigi programlarda konuklari ile Ulkemizi müthiş şekilde aydinlanmasina yardimci oldu.

 10. Seviyeli hanimefendi sogukkanli vede o kadar insanla her konu ve durumda kontrollu begenerek izliyorum ve basarilarinin devamini diliyorum sevgiler.

 11. Çok güzel programlar yapıyorsunuz Tebrik ederim Size hayranım konuşmacıları güzel seçiyorsun kısa ve öz sorular soruyorsun ve insicamlarını bozmuyorsunuz Keşke tüm sunucular sizin kadar olsa emekli hakim Cezmi baktır

 12. Düzgųn kısa ve öz sorular ile halkın konuları anlamasını saglaması dolayısı ile kendisini tebrik ederim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın