Didem Arslan Yılmaz Kimdir Kiminle Evli?

Didem Arslan Yılmaz Kimdir Kiminle Evli?

Habertürk televizyonu ekranında Türkiye’nin Nabzı adındaki programın sunuculuğunu yapan çeşitli isimleri programına konuk ederek sorular yönelten sunucu Didem Arslan Yılmaz kimdir kiminle evli? ünlü sunucu hakkında bilgiler.

Didem Arslan Yılmaz Kimdir Biyografisi

Didem Arslan, yıllardır İstanbul’da yaşayan ve İstanbul’da çeşitli mevkilerde çalışmış bir kişidir.Doğum tarihi 12.01.1974 olan sunucunun babasının ismi Kasım Bey, annesinin ismi ise Makbule hanımdır.1992 tarihinde İstanbul Üniversitesi’nin Basın Yayın Yüksekokulu’nu bitirmiştir.1988 senesinden beri haberlerle ilgili çeşitli alanlarda görev almıştır.

İlk çalışma hayatını Belediye’nin çıkarmış olduğu Dergi ile gerçekleştirmiş ve Ardından Belediye’nin halkla ilişkiler bölümüne geçmiştir.

Üniversiteyi bitirir bitirmez Flash Tv ekranlarında haber sunuculuğu yaptı.Sonrasında başka bir televizyon kanalı olan Kanal D ekranlarına geçti.Öncelikle kanal D televizyonunda başlarda muhabirlik yapmış ardından Sabah haberlerini sunmaya başlamıştır.Kimdirkim com Kanal 6 ve Show tv bulunduğu kanallardan biri oldu.Uzun zamandır Habertürk kanalında sunucu olarak yer alan ünlü isim onun öncesinde ise CNN Türk ekranlarında sunuculuk yapmıştır.

2007 tarihinden beri sürdürdüğü Habertürk ekranlarındaki sunuculuğunla Gün Ortası ile Türkiye’nin Nabzı programlarının sunucusu oldu.Habertürk televizyonunu seçmesinin hayatında vermiş olduğu en önemli ve en doğru kararlardan biri olduğunu söylemiştir.

Didem Arslan Yılmaz Kiminle evli? Kanal D televizyonunda şeflik yapan Kürşat Yılmaz ile evlidir ve Mina isminde bir çocukları bulunmaktadır.Çocuğu 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Program dışı zamanlarda kızınla ilgilenen sunucu bazı zamanlarda da yakın iş arkadaşları ve dostları ile konuşmaktadır.

Didem Arslan Yılmaz Kimdir Kiminle Evli? için Yorumlar (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Haberleri sunarken yada söyleşilerde sanki karşısındakine yukarıdan bakar tavırları ile bana çok itici gelen bir tip.

 2. Didem hanımı beğenerek izliyorum. Kendisini tanımak isterdim. Çünkü o kadar hararetli tartışmaların içinde sakin kalkabilmek herkesin yapabileceği bir şey değil.

 3. Sakinligi hosuma gidiyor, sinirlerimizi rahatlatiyor, melek yüzüyle.Herkez kavga ederken onlarida rahatlatiyor.Bunu nasil beceriyor hayret ediyom, Sinirlenip cildirmiyor.Sorulari daha damardan olmaliki , millet konuk olmaya cesaret edemesin,Kendine güvenen gelsin… Basarilar diger bayanlarda seni örnek alsinlar….Basarilar…

 4. didem hanımı beyenerek takip ediyorum,habertürk’e yakışıyor.İyi bir sunucu ve hep böyle devam etmesini temenni ederim

 5. Didem hanımın halk tv de pırogram yapan Arslan soy isminde kişilerle ne gibi yakınlığı var.

 6. DİDEM HANIM SEVİYELİ SAKİN VE AKILCI ÇÖZÜM SORULARI İLE KONUKLARINA HAKİM TEBRİK EDİYORUM .

 7. özledik yeni programlarını hevesle bekliyoruz çok başarılı,sakin yaratıcı sorularla dolu

 8. Harika moderatorluk yapmakta. Ozellikle 15 Temmuz sonrasi yaptigi programlarda konuklari ile Ulkemizi müthiş şekilde aydinlanmasina yardimci oldu.

 9. Seviyeli hanimefendi sogukkanli vede o kadar insanla her konu ve durumda kontrollu begenerek izliyorum ve basarilarinin devamini diliyorum sevgiler.

 10. Çok güzel programlar yapıyorsunuz Tebrik ederim Size hayranım konuşmacıları güzel seçiyorsun kısa ve öz sorular soruyorsun ve insicamlarını bozmuyorsunuz Keşke tüm sunucular sizin kadar olsa emekli hakim Cezmi baktır

 11. Düzgųn kısa ve öz sorular ile halkın konuları anlamasını saglaması dolayısı ile kendisini tebrik ederim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın