Didem Soydan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Didem Soydan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Genellikle Modellik yapan ama bu esnada oyunculuğuda es geçmeyen bir takım dizilerde oynamış Model Didem Soydan Kimdir Kaç yaşında biyografisi boyu kaç?

Didem Soydan Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Didem Soydan 1984 doğumlu ve İstanbullu modellerimizdendir.Boyu 1.76’dır.Ailesi tarafından Yunanistan ile Bulgaristan göçmenidir.Üniversite okuduğu sıralarda ailesine yardım etme amacı ile bir mağazada çalışmış ve o sırada Modacı olan Ümit Ünal onun modellik yapacağını düşünmüş ve yeteneğini görmüştür.

Ümit Ünal ile tanışma sonrasında yaklaşık 1 ay sonra kadar La Russie defilesine çıkar.Defilede birçok fotoğraf çeken ile ilgili kişiler onun çok farkedilir biri olduğunu düşünür ve hayatında bir yeni başlangıç gerçekleşir.

2004 tarihinde bu podyumla beraber ilk defa podyuma çıkmış olur.Birçok modacının ilgisini çeker.Burcu koç olan Ünlü isim burcusunun tüm yazılanlarına uygun biridir.

visum china
visum china

2004 tarihinden sonra hayatı değişen Model hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmiştir.Türkiye’de yer alan Ünlü Modacılarla beraber çalışmış ve podyumlara çıkmıştır.İstanbul’da düzenlenmiş Moda haftalarında defilelere çıkmış ve tasarımcılar tarafından en çok beğenilen modal olmuştur.Mankenlik yaptığı defilelerin çoğunda Baş Manken olarak bulunmuştur.

2013 tarihinde Türkcell davetlisi olmuş ve Altın Küre ödülü almıştır.Fobileri arasında karanlık olan Güzel Model karanlığı sevmediğini açıklamıştır.

didem-soydan-biyografi

Modellikten sonra arta kalan zamanlarında Oyunculuk tekliflerini değerlenirmiş ve 2013 tarihinde Güzel Çirkin adındaki dizide oynamıştır.

Didem Soydan Oynadığı Diziler ile Filmler

2015 – Aşk Yeniden
2013 – Aramızda Kalsın
2013 – Güzel Çirkin
2014 – Mutlak Adalet
2015 – Aşk Yeniden

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir