Didem Uğurlu Kimdir Biyografisi

Didem Uğurlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Son yıllarda sadece Sunuculuk yapan ama geçmişinde bir çok dizide oynamış ve halen Atv ekranındaki Dizi Tv sunuculuğu yapan Didem Uğurlu Kimdir kaç yaşında nereli?

Dizi Tv Sunucusu Didem Uğurlu Kimdir Biyografisi

Didem Uğurlu 9 Ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1.72 cmdir.Saçlarının rengi kumral, gözlerinin rengi ise mavi yeşil arasındadır.Özellikle Basketbol ve Voleybola ilgi duyan ünlü Sunucu Sarıyer Halk Eğitim Merkezi Tiyatrosunu bitirmiştir.

Kendisi evlidir ve Vera adında bir çocuğu bulunmaktadır.

Dizi Tv programı ile her zaman ekranlara gelen Sunucu programda yeni başlayacak diziler hakkında bilgileri ekrana yansıtırken Ünlü isimlerle röportaj gerçekleştirerek dizinin en önemli ipuçlarını dizi severlere aktarmaktadır.Her pazar günü ekranda olan programda ayrıca dizilerin kamera arkası görüntülerinide görme imkanını sağlamış olursunuz.

didem-ugurlu-dizi-tv

Oynadığı Diziler

Ucurum
Sende Gitme
Düşler ve Gerçekler Evrim
Beyaz Gelincik Alev
The Net 2.0
Keje
Kınalı Kar Lamiya
Azad Oyuncu
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı Cemile
Güz Gülleri
Aynalı Tahir Melek 1998 1999
Hicran Yarası Yıldız
Arka Sokaklar Nilgül
İstiklal: Şehit Şerife Bacı Şerife Bacı
Yalan Dünya
Senin Uğruna Sevda
Cemile Nihan
Yalancı Yarim Melisa
Asla Unutma Zeynep

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.