Dila Danışman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dila Danışman Kimdir?

Dizilerde onu sıkça görmeye alıştığımız hem güzelliğinle hem de sempatikliğinle beğenilen dizi ve reklam oyunculuğu yapan Dila Danışman kimdir? nereli kaç yaşında? hayatı.

Dila Danışman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dila Danışman 13 Eylül 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Boyu 1.66 kilosu ise 58-59’dur.Ekran serüvenine giriş yapması Televizyonlarda uzunca süre kalan Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile gerçekleşmiştir.Dans konusunda oldukça yeteneklidir.Ünlü oyuncu sadece oyuncu değil aynı zamanda dansçı biridir.Flamenco Dansçısı olarak bulunmaktadır.Dansı çok sevdiği için hem hobi hem de meslek olarak bu dansı yapmaktadır.Dans hocalığı görevinde de bulunan güzel oyuncu şuan dizi ve reklamlarda oynamaktadır.

Kendisinin hobileri arasında film izlemek ve dans etmek vardır.Türk filmlerini genelde komik olanları tercih eden güzel oyuncu, yabancı filim izleyecekse ise genelde gerilim ve aksiyon filmlerini seviyor.Kitaplardan ise daha çok Gerçek hikayeleri konu almış kitaplar onun ilgisini çekmektedir.

Türkcell Reklamında kendisi rol almıştır.

Sana Bir Sır vereceğim isimli dizide Çağla karakterini kendisi canlandırmıştır.Bu diziyle beraber kendisi ismini duyurma başarısı sağlamıştır.Sana Bir Sır Vereceğim Çağla dizideki rolü sebebinle normal bir yaşama ayak uydurmayan, son derece bencil, egosu fazla, dikkatleri üstüne çekmeyi seven bir karakteri canlandırmıştır.

Oynadığı Diziler

– Muhteşem Yüzyıl
– Sana Bir Sır Vereceğim
– Ankara’nın Dikmeni
– Sen Benimsin
– Çifte Saadet
– Yıldızlar Şahidim

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.