Dila Danışman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dila Danışman Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Dizilerde onu sıkça görmeye alıştığımız hem güzelliğinle hem de sempatikliğinle beğenilen dizi ve reklam oyunculuğu yapan Dila Danışman kimdir? nereli kaç yaşında? hayatı.

Dila Danışman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Dila Danışman 13 Eylül 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Boyu 1.66 kilosu ise 58-59’dur.Ekran serüvenine giriş yapması Televizyonlarda uzunca süre kalan Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile gerçekleşmiştir.Dans konusunda oldukça yeteneklidir.Ünlü oyuncu sadece oyuncu değil aynı zamanda dansçı biridir.Flamenco Dansçısı olarak bulunmaktadır.Dansı çok sevdiği için hem hobi hem de meslek olarak bu dansı yapmaktadır.Dans hocalığı görevinde de bulunan güzel oyuncu şuan dizi ve reklamlarda oynamaktadır.

Kendisinin hobileri arasında film izlemek ve dans etmek vardır.Türk filmlerini genelde komik olanları tercih eden güzel oyuncu, yabancı filim izleyecekse ise genelde gerilim ve aksiyon filmlerini seviyor.Kitaplardan ise daha çok Gerçek hikayeleri konu almış kitaplar onun ilgisini çekmektedir.

visum china
visum china

Türkcell Reklamında kendisi rol almıştır.

Sana Bir Sır vereceğim isimli dizide Çağla karakterini kendisi canlandırmıştır.Bu diziyle beraber kendisi ismini duyurma başarısı sağlamıştır.Sana Bir Sır Vereceğim Çağla dizideki rolü sebebinle normal bir yaşama ayak uydurmayan, son derece bencil, egosu fazla, dikkatleri üstüne çekmeyi seven bir karakteri canlandırmıştır.

Oynadığı Diziler

– Muhteşem Yüzyıl
– Sana Bir Sır Vereceğim
– Ankara’nın Dikmeni
– Sen Benimsin
– Çifte Saadet
– Yıldızlar Şahidim

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.