Dilan Çiçek Deniz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Dilan Çiçek Deniz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2014 tarihinde yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olma başarısı gösteren ve uzun süredir oyunculukla ilgilenen Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Ebru karakterini canlandımış Dilan Çiçek Deniz Kimdir kaç yaşında nereli? cevaplar yazımızda.

Dilan Çiçek Deniz Kimdir Biyografisi

Güzellik Yarışmasında başarı sağlayan Oyuncu Dilan Çiçek Deniz 1995 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir.Boyu 1.79’dur.Baba tarafından Sivaslı, Anne tarafından ise Nevşehirli bir anne babaya sahiptir.Ege Üniversitesi Çeşme Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulunda öğrenimini sürdürmektedir.Tiyatro ve şiir ile uzun zamandır ilgilenmektedir.

15 Yaşında iken şiir kitabı çıkmıştır kitabının adı Güneşi Annem Sanırdım’dır.Doğa ile iç içe olmayı çok seven Güzel Babasının yer almış olduğu Asi Yaban Keçileri grubunla beraber doğada yürüyüşler yapmaktadır.Bu örnek davranışınla beraber doğa severlerin buluşması gerçektende takdir edilecek bir durumdur.

15 yaşından beri Modellik yaptığını belirten Ünlü isim oyunculuk ve modellikten keyif aldığını belirtmiştir.Oyunculuğu her zaman daha çok istemiştir.Miss Turkey yarışmasına katılması aslında 2013 tarihinde olacakmış fakat o zaman Üniversite sınavına hazırlandığı için katılamış ve 2014 tarihindeki yarışmaya katılmak nasip olmuş.Kamp’ın zor bir şekilde geçtiğini hatta Sloganları bile olduğunu belirtmiştir.

En sevdiği eşyaları ise Kot Gömlekleri, Yüksek bel şortları, Zımbalı botu ve tüllü eteğidir.Nasıl böyle güzel bir vücuda sahip oluyorsun diye sorulan soruya ise Ünlü isim şu cevabı vermektedir : Dikkatli düzgün bir beslenme ile spor.

dilan-cicek-deniz-biyografi

Spor ile arasını hiçbir zaman aksatmamaya çalışan İsim bu aralar ise biraz spordan uzak kaldığını belirtmiştir.Bunun nedeni ise yoğun iş temposu.

Tatlı Küçük Yalancılar Ebru karakteri ile beraber ilk oyunculuk deneyimini yaşamış güzel isim dizinin çok güzel bir dizi olduğunu ve izlenmesi gerektiğini diziden önce belirtmiştir.Ünlü kişinin hayranlarıda dizideki performansını çok beğenmişlerdir.

Oynadığı Diziler ise Şunlardır:

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar
2016 – Bodrum Masali
2018 – Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Dilan Çiçek Deniz Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dilan Çiçek cok iyi oyuncu son olarak çukurda izliyorum! kaçırmadığım bir dizi oldu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın