Dilara Aksüyek Kimdir? Biyografisi

Dilara Aksüyek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Merhamet dizisinin kadrosunda yer almasının ardından oyunculukta ilerlemiş ve oyunculuk mesleğinide severek yaptığını belirtmiş ünlü isim Dilara Aksüyek kaç yaşında nereli ve boyu kaç? en doğru biyografisi.

Dilara Aksüyek Kimdir? Hayatı ve Kariyeri

Dilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 yılında İzmir ilimizin en büyük ilçeleri arasında bulunan Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir.8 yaşına kadar Karşıyaka’da hayatını sürdürmüş olan isim ardından babasının işinden ötürü Edirne’ye yerleşmişlerdir.Çocukluğu Trakya’da geçmiş olan isim oyunculuğa da Edirne’de başlamıştır.

Dilara Aksüyek’in boyu 1.65 cm, kilosu ise 55’dir.Burcu ise Aslan’dır.

Edirne’nin ardından profesyonel anlamda eğitim almak amacıyla İstanbul’a giden ünlü oyuncu, burada Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüş ve oyunculuk mesleğine kendinini hazırlamıştır.

Meslek kariyerine ilk olarak 2012 yılında yer aldığı “Evlerden Biri” dizisiyle başlayan isim, bu diziden sonra büyük çıkışını 2013 yılında rol aldığı “Merhamet” dizisi ile sağlamıştır.kimdirkim-com Bu dizide “Şadiye” karakterini oynamış olan isim oyunculuğu ile herkesden tam puan almıştır.

dilara-aksuyek-biyografi

Son olarak “İstanbullu Gelin” dizisinde gördüğümüz oyuncu bu dizide İpek karakterini canlandırmaktadır.

Dilara Aksüyek Oynadığı Diziler Nedir?

2018 – İstanbullu Gelin
2016 – Mahrumlar (Tv Film) (Tanem)
2015 – Adı Mutluluk (Dolunay)
2014 – Kadim Dostum (Deniz)
2013 – Merhamet (İpek)
2012 – Evlerden Biri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir