Dilara Aksüyek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Dilara Aksüyek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Adı Mutluluk dizisinde kadroda yer alan Oyunculuk mesleğini çok seven güzel bir isim Dilara Aksüyek Kimdir kaç yaşında nerelidir?

Dilara Aksüyek Kimdir Biyografisi Hayatı

Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir’in en büyük ve en güzel ilçelerinden biri olan Karşıyaka ilçesinde doğmuştur.İzmir’de zaten özellikle Karşıyaka ve Göztepe’yi bilmeyen yoktur.Boyu 1.65 kilosu ise 55-56 arasındadır.7-8 yaşına kadar doğmuş olduğu Karşıyaka’da yaşamış ardındanda babasının işi sebebi ile Edirne’ye gitmişlerdir.Çocukluk yılları Trakya Üniversitesi’nin lojmanlarında geçmiştir.

Ufak yaşlardan beri rol yapmayı seven oyuncu 2007 senesinde İstanbul’a gitmiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılarak burada tiyatro eğitimi almıştır.Başarılı bir eğitimin neticesinde buradan mezun olmuş ardından ise 2012 tarihinde ilk oyunculuğuna başlamıştır.Evlerden Biri adındaki dizide oynayan oyuncu reytingler sebebi ile yayından kaldırılmıştır.

dilara-aksuyek-biyografi

2013 tarihinde ise Merhamet adındaki dizide oynamış ve Şadiye karakterini canlandırmıştır.Bu dizide mükemmel bir oyunculuk sergileyip onu izleyen herkesin beğenisini kazandı.2014 senesinde Kadim dostum dizisinde Deniz karakterini oynadı.

Ünlü Oyuncu yakın zamanda Fox tv ekranında başlayacak iddialı bir yapım olan Adı Mutluluk dizisinde oynayacaktır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın