Dilara Sümbül kimdir, nereli, Dilara Sümbül kaç yaşında, Dilara Sümbül rol aldığı dizi ve filmler neler?

Dilara Sümbül Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Star Tv’nin Duy Beni dizisinin oyuncularının hayatları merak edilmektedir. Bu yazımızda Duy Beni dizisinde Ece karakterini oynayan Dilara Sümbül’ün ulaşabildiğimiz bilgileri derlemeye çalıştık. Duy Beni Ece kimdir, Duy Beni Ece’yi kim oynuyor gibi sorular sıklıkla aranmaktadır. Dilara Sümbül kimdir, nereli, Dilara Sümbül kaç yaşında, Dilara Sümbül rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Dilara Sümbül hakkında detaylar.

Dilara Sümbül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dilara Sümbül Rezzan Çankır Ajansına bağlı bir oyuncudur. 2018-2019 yıllarında TRT’nin Elimi Bırakma dizisinde Gizem karakterini oynamıştır. 2021 yılında başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in bulunduğu Atv’de yayınlanan Baş Belası dizisinde rol aldı. Ardından Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Gülistan olarak rol almıştır. Son olarak Star Tv’de Duy Beni dizisinde Ece karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Dilara Sümbül kimdir, nereli, Dilara Sümbül kaç yaşında, Dilara Sümbül rol aldığı dizi ve filmler neler?

Dilara Sümbül Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Duy Beni
  • 2022 – Evlilik Hakkında Her Şey
  • 2021 – Baş Belası
  • 2018-2019 Elimi Bırakma

Dilara Sümbül hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir