Dilay Dilaver kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi burç

Dilay Dilaver Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

CNN Türk muhabirlerinden Dilay Dilaver’in hayatı hakkında merak edilenler. Dilay Dilaver kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi burç gibi merak edilen ve internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Dilay Dilaver Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dilay Dilaver’in kaç yaşında olduğu merak ediyorsanız Dilay Dilaver’in doğum tarihi 21 Ağustos 1997 yılıdır. Dilay Dilaver’in doğum yeri İstanbul’dur. Dilay Dilaver Küçükyalı Rezan Has Lisesi’nde okudu. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde eğitimini tamamladı.

Dilay Dilaver meslek hayatında ilk olarak Uçankuş’ta futbol programı sunumunu üstlendi. Dilay Dilaver 2018  yılında BJK TV’de spor spikeri ve sunuculuk görevlerini üstlendi. Dilay Dilaver 2019 yılında CNN Türk ekranlarında spor spikeri olarak görev aldı ve daha sonra haber muhabirliği yaparak görevine devam etmektedir.

Dilay Dilaver Hangi Burç?

Dilay Dilaver’in burcu Aslan’dır.

Dilay Dilaver Instagram Hesabı

Dilay Dilaver’in Instagram hesabının adı dilaydilaverr ‘dir.

Dilay Dilaver ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir