Dimitris Itoudis kimdir, nereli, Dimitris Itoudis kaç yaşında, Dimitris Itoudis kariyer, hangi takımları çalıştırdı?

Dimitris Itoudis Kimdir?

Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın yeni koçu olan Dimitris Itoudis kimdir, nereli, Dimitris Itoudis kaç yaşında, Dimitris Itoudis kariyer, hangi takımları çalıştırdı? İşte Dimitris Itoudis hakkında detaylar.

Dimitris İtudis Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dimitris Itoudis 8 Eylül 1970 tarihinde Yunanistan’da dünyaya geldi. 11 yıl kadar Panathinaikos takımında koç Zeljko Obradovic’in yardımcılığını yapmıştır. 2013-14 sezonu başında Orhun Ene’nin yerine Banvit koçu olarak göreve gelmiştir. Daha sonra 2014 yılından 2022 yılına kadar CSKA Moskova kulübünde koç olarak görev almıştır. Son olarak Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşmıştır.

Dimitris Itoudis hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir