Dirk Benedict hayatı

Dirk Benedict Kimdir?

Dirk Benedict, ‘The A-Team’ ve ‘Battlestar Galactica’daki rolleriyle tanınan bir aktördür.

Dirk Benedict kimdir?

Dirk Benedict, 1980’lerin televizyon programında Teğmen Templeton “Faceman” Peck rolüyle tanınan Amerikalı bir aktördür. A Takımı ve Teğmen Starbuck olarak Battlestar Galactica.

Erken Yaşam ve Sahne Çalışması

Dirk Benedict, 1 Mart 1945’te Montana’nın küçük Sulphur Springs kasabasında Dirk Niewoehner olarak doğdu. İddiaya göre bir restoranda yumurta benedict yedikten sonra Almanca soyadını daha belirgin olan “Benedict” olarak değiştirdi.

Dirk Benedict hayatı, biyografisi

Washington eyaletindeki Whitman Koleji’ndeki yıllarında, Benedict oyunculuk tutkusunu keşfetti. Bir cesarette, müzikal prodüksiyonu denedi. gösteri teknesi ve başrolü kaptı. Tiyatroda performans sergilemeye devam etti ve Michigan ve Seattle’a gitti.

Benedict sonunda New York’a gitti ve Broadway’de sahne aldı. Abelard ve Heloise, Diana Rigg ve Keith Michell’in karşısında ve Kelebekler Ücretsizdir, Gloria Swanson’ın karşısında.

Kendisini her şeyden önce bir tiyatro oyuncusu olarak gören Benedict, film ve televizyona giriş yaptı. “Tek istediğim bir tiyatro oyuncusu olmaktı” dedi. “Biri beni sahnede gördüğü için televizyona çıkardı.”

Karısı ve Oğulları

Benedict, 1986’dan 1995’e kadar aktris Toni Hudson ile evlendi. Çiftin iki oğlu oldu ve 1998’de daha önceki bir ilişkisinden başka bir oğlu olduğunu keşfetti.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.