Dj Cumhur Hamarat Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir?

Dj Cumhur Hamarat Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Youtube’de 14 Milyondan fazla dinlenme elde etmiş olan At Kendini Discolara isimli şarkı ile ünlenmiş ünlü isim Dj Cumhur Hamarat kimdir? derlemiş olduğumuz bu yazımız aracılığı ile Ünlü Dj hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dj Cumhur Hamarat Biyografisi

29 Ekim 1981 tarihinde Ordu’nun Ünye ilçesinde doğan Cumhur Hamarat, Türkiye için çok anlamlı bir gün olan Cumhuriyet Bayramı’nda dünyaya geldiği için ailesi ona “Cumhur” ismini vermiştir.İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Ünye’de tamamlamış olan Dj, okul zamanlarında neşeli ve eğlenceli bir öğrencilik dönemi yaşamıştır.

Müzik ile ortaokuldan itibaren yoğun ilgilenmeye başlayan isim, Sokak aralarında elinde 2 sopa ve teneke ile çok defa mahalle sakinlerinin kafasını şişirmiştir.Dj olarak çalışmaya başlaması ise Ünye’de yayın yapan yerel radyo kanalı vasıtasıyla olmuştur.İlk olarak Radyo Beyaz’da çalışmaya başlayan Dj, ardından ise Muğla’da yayın yapan Frt Fm’e geçmiş ve bir süre de Dj olarak burada yayın yapmıştır.

visum china
visum china

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaklaşık 4 sene kalan Dj, hem bir yandan yayınlar yapmış hem de Tv programlarına davet edilmiştir.www.kimdirkim.com 2005 tarihinden itibaren ise Almanya’ya giden Dj Cumhur Hamarat yaşamını burada sürdürmekte ve çok sayıda Gece Kulübünde Dj’lik yapmaktadır.

Özellikle tanınmış çok sayıda parçaya yaptığı remixlerle dikkat çeken Dj, “At Kendini Discolara” isimli şarkı ile beraber büyük bir kitle tarafından takip edilmeye başlanmış ve dinleyici sayısı da artmıştır.

Çalıştığı Bazı Yerler İse Şunlardır:

Club34
Secret
Halikarnas (Almanya)
Club Dejavu
Club Level
Alora Beach (Bodrum)
Club Sotano (Bodrum)
Disco Scala
Nispet Privat Party
AlterWatersaal

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.