Doğan Cem Özdemir'in hayatı, biyografisi, Doğan Cem Özdemir kimdir, nereli, Doğan Cem Özdemir kaç yaşında?

Doğan Cem Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Tiktok’ta ses analizleri yapan Doğan Cem Özdemir’im kim olduğu merak edilmektedir. Peki Doğan Cem Özdemir’in hayatı, biyografisi, Doğan Cem Özdemir kimdir, nereli, Doğan Cem Özdemir kaç yaşında? İşte Doğan Cem Özdemir hakkında detaylar.

Doğan Cem Özdemir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Doğan Cem Özdemir 1997 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Aslen Kastamonulu’dur. Doğan Cem  Vokalist, Şan Eğitmeni, Vokal Koçu, Opera Sanatçısı ve Müzisyendir.

Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünü kazanmıştır. Lisans 2. sınıfa kadar eğitimine devam etmiş, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde Eğitimini Soprano Melike Bolat’tan almıştır. Sonrasında Türkiye’nin ilk diplomalı Kontrtenoru Kaan Buldular ile ders yaptıktan sonra Kaan Buldular’ın Eğitmeni Lynn Trepel Çağlar ile çalışmak için, 2017 senesinde İstanbul’a yerleşen Doğan Cem, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü sınavlarına girmiş ve okulu 1. olarak kazanmıştır.

O Ses Türkiye’ye “Yalnız” şarkısıyla katılan Doğan Cem Özdemir performansıyla bütün jüri üyelerini döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye’de Oğuzhan Koç’un takımıyla devam etme kararı aldı. Günümüzde Şan Eğitmenliği ve Vokal Koçluğu yapmaktadır. Ayrıca sosyal medyada içerik üretmektedir.

visum china
visum china

Doğan Cem Özdemir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir