Doğan Keser Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Doğan Keser Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor’ın yeni yarışmacısı ve sosyal medya fenomeni Doğan Keser’e dair bilgiler ve Doğan Keser kimdir, Doğan Keser kaç yaşında, Doğan Keser nereli sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Doğan Keser Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Doğan Keser’in doğum tarihi 21 Mayıs 1992’dir. Doğan Keser nerede doğdu sorusunun cevabı İstanbul’dur. Doğan Keser’in futbolculuk geçmişi vardır. Doğan Keser Zeytinburnuspor takımının altyapısında yetişmiş ve aynı takımda profesyonel olmuştur. Fakat başka bir takımda oynamamıştır. Sosyal medyada eğlenceli kişiliği ve yaptığı danslar takipçilerinin ilgisini çekmektedir. Doğan Keser evli ve bir tane kızı vardır. Doğan Keser’in işi İstanbul Bakırköy’de giyim mağazası bulunmaktadır.

Survivor'ın yeni yarışmacısı ve sosyal medya fenomeni Doğan Keser'e dair bilgiler ve Doğan Keser kimdir, Doğan Keser kaç yaşında, Doğan Keser nereli
Doğan Keser

Doğan Keser 2021 Ocak ayı itibariyle Instragram dogankesers hesabında 275 bin takipçisi ve aynı isimle Twitch platformunda 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Doğan Keser sosyal medyada “sensin”, “olta var mı olta” ve “şeffaf kargo” sözleri ile tanınmaktadır.

Doğan Keser’in Boyu ve Kilosu

Survivor ünlüler takımının yeni yarışmacısı Doğan Keser’in boyu 1.64 ve kilosu 61’dir.

Doğan Keser ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

 

 

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın