Survivor Doğan Keser kimdir, nereli, kaç yaşında ve ne iş yapıyor. Doğan Keser hakkında merak edilenler

Doğan Keser Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor’ın yeni yarışmacısı ve sosyal medya fenomeni Doğan Keser’e dair bilgiler ve Doğan Keser kimdir, Doğan Keser kaç yaşında, Doğan Keser nereli sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Doğan Keser Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Doğan Keser’in doğum tarihi 21 Mayıs 1992’dir. Doğan Keser nerede doğdu sorusunun cevabı İstanbul’dur. Doğan Keser’in futbolculuk geçmişi vardır. Doğan Keser Zeytinburnuspor takımının altyapısında yetişmiş ve aynı takımda profesyonel olmuştur. Fakat başka bir takımda oynamamıştır. Sosyal medyada eğlenceli kişiliği ve yaptığı danslar takipçilerinin ilgisini çekmektedir. Doğan Keser evli ve bir tane kızı vardır. Doğan Keser’in işi İstanbul Bakırköy’de giyim mağazası bulunmaktadır.

Survivor'ın yeni yarışmacısı ve sosyal medya fenomeni Doğan Keser'e dair bilgiler ve Doğan Keser kimdir, Doğan Keser kaç yaşında, Doğan Keser nereli
Doğan Keser

Doğan Keser 2021 Ocak ayı itibariyle Instragram dogankesers hesabında 275 bin takipçisi ve aynı isimle Twitch platformunda 6 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Doğan Keser sosyal medyada “sensin”, “olta var mı olta” ve “şeffaf kargo” sözleri ile tanınmaktadır.

Doğan Keser’in Boyu ve Kilosu

Survivor ünlüler takımının yeni yarışmacısı Doğan Keser’in boyu 1.64 ve kilosu 61’dir.

visum china
visum china

Doğan Keser ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=liMPysTmFPQ

 

 

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir