Doğuş Çabakçor kimdir, nereli, Doğuş Çabakçor kaç yaşında, Doğuş Çabakçor boyu, kilosu kaç, Doğuş Çabakçor evli mi, boşandı mı?

Doğuş Çabakçor Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Ünlü DJ Doğuş Çabakçor hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Doğuş Çabakçor kimdir, nereli, Doğuş Çabakçor kaç yaşında, Doğuş Çabakçor boyu, kilosu kaç, Doğuş Çabakçor evli mi, boşandı mı? İşte Doğuş Çabakçor hakkında detaylar.

Doğuş Çabakçor Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Doğuş Çabakçor 5 Mart 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 15 yaşında başladığı çalışma hayatının yanısıra fen lisesini bitirip, işletme bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda dağ bisikletçiliği yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Günümüzde DJ’lik ile uğraşmaktadır. Doğuş Çabakçor kendisine ait Youtube kanalında ise yüz binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. Ayrıca 2020 yılında TV8’deki moda yarışması Doya Doya Moda jüri üyeliği yapmıştır.

visum china
visum china

Doğuş Çabakçor Evli mi?

12 Mayıs 2012 tarihinde Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın başkanı olan Enver Yücel’in kızı Begüm Yücel ile evlendi. Bu evliliğinden Aslan ve Kaplan olmak üzere iki çocuğu bulunuyor. 2021 yılında boşanmışlardır. Şu an Asya Hocaoğlu ile birliktedir.

Doğuş Çabakçor Boyu Kaç?

Doğuş Çabakçor 1.79 boyundadır.

Doğuş Çabakçor Kaç Kilo?

Doğuş Çabakçor 75 kilodur.

Doğuş Çabakçor Burcu Nedir?

Doğuş Çabakçor Balık burcudur.

Doğuş Çabakçor hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir