Rapçi Dr. Fuchs kimdir, nereli, Dr. Fuchs hayatı, biyografisi, Dr. Fuchs kaç yaşında, Dr. Fuchs gerçek adı nedir?

Dr. Fuchs Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Ne?

Rapçi Dr. Fuchs kimdir, nereli, Dr. Fuchs hayatı, biyografisi, Dr. Fuchs kaç yaşında, Dr. Fuchs gerçek adı nedir? İşte Dr. Fuchs hakkında detaylar.

Dr. Fuchs Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dr. Fuchs’un gerçek adı Tarık Gamert’tir. Dr. Fuchs 27 Kasım 1978 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Rizeli’dir. Dr. Fuchs ilk olarak Bakırköy’de arkadaşı Drop ile Uçan Silahlar adında bir grup kurdu. 1998 yılında Ceza ile birlikte Nefret’i kurdu. Yeraltı Operasyonu adlı toplama bir albüm çıkardılar. 2000 yılında Meclis-i Ala İstanbul albümünü, 2001 yılında ise Nefret: Anahtar albümünü çıkardı.

Fuchs 2002 yılında askere gitti. Bu sırada Ceza, Sagopa Kajmer prodüktörlüğünde çıkardığı Med Cezir albümünü yayınladı. Ardından Nefret grubu dağıldı. 2004 yılında Sagopa Kajmer prodüktörlüğünde “Huzur N Darem” albümünü çıkaran Dr. Fuchs, lakabındaki Dr. ekini çıkardı ve Fuchs olarak sahne almaya başladı. 2005 yılında Sagopa Kajmer ve Ceza’nın arası bazı sorunlar nedeniyle açıldı. Fakat Fuchs bu kavgada kimseden yana taraf olmadı. Tüm bunlar yaşanırken daha öncesinde de aklında olan projesi İstanbul Attack’i hayata geçirdi. İstanbul Attack çatısı altında birleştirdiği MC’ler ile birlikte R&B tarzı şarkılar üretti. Ayrıca grup, Akıllı TV’de “Rapimi Dinle” adlı bir de program yapan grup, son olarak 1 Ocak 2008 tarihinde “Serkeş” adlı bir parça yayınladı. Bu arada solo çalışmalarına devam eden Fuchs birçok sinema ve reklam filmine soundtrack hazırladı.

Dr. Fuchs hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir