Dr. Halit Yerebakan Kimdir? Aslen Nerelidir? Hayatı

Dr. Halit Yerebakan Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hem Türkiye’de gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla hem de Yurtdışında yaptığı çok sayıda ameliyat ile Kalp Cerrahları içerisinde çok tanınan ve Trt ekranlarında sağlık ile ilgili program sunan Dr. Halit Yerebakan kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında? ayrıntılı şekilde ünlü cerrahın özgeçmişi.

Halit Yerebakan Hayatı

8 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Dr. Halit Yerebakan, aslen Rize’nin Ardeşen ilçesindendir.İlkokulun ilk 3 senesini İstanbul’da tamamlamasının ardından Amerika’ya gitmiş olan isim hem ilkokulu hemde ortaokulu Amerika’da tamamlayıp tekrar İstanbul’a gelmiştir.İstanbul’da liseyi bitiren ünlü cerrah, 2000 yılında ise Tıp Fakültesine başlayıp 2006 senesinde ise Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.

İlk zorunlu hizmetini Erzincan’da yapmış olan Halit Yerebakan, ihtisas eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde tamamlamıştır.Stajer olarak hastanelerde bulunması ise 2001 tarihinde gerçekleşmiştir.Şişli’de bulunan Florence Nightingale hastanesinde staj görmüş olan isim ardından asistan olarak çalışmaya başlamıştır.2006 tarihinde Cenevre Üniversitesinde bulunmaya başlamış ve burada Kalp Damar Cerrahisi bölümünde asistanlık yapmıştır.

visum china
visum china

2012 tarihinde uzman olmuş olan başarılı Cerrah, Columbia Üniversitesi’nde görev almaya başlamış ve burada bir süre kadar çalışmıştır.Kimdirkim com Yaşlanma ile ilgili çok sayıda toplantıda yer almış olan isim ayrıca çok sayıda Uluslararası kaynakta yazıları yayınlanmıştır.

Halen Trt’de sağlık ile ilgili program yapan isim ilk olarak “Doktor Geldi” isimli programı sunmuş ardından ise “Dr.Yerebakan ile Hayatın Ritmi” programı ile ekrana gelmiştir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.