Duygu Demirdağ Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında?

Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bir dönem Hafta sonlarında Cnn Türk televizyonunda yer almış güzel bayanı merak edenleriniz vardır.İşte sizler için bu makalemizde Duygu Demirdağ kimdir kaç yaşında nereli? Eski CNN Türk Haber sunucusunun özgeçmişi.

Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Duygu Demirdağ, 1987 doğumlu olan Bursalı bir haber sunucusudur.Üniversiteyi Bursa’da bulunan Uludağ Üniversitesi’ni bitirerek tamamlamıştır.Bitirmiş olduğu bölüm İngilizce Öğretmenliği, bitirdiği tarih ise 2008’dir.

Bursa’da Üniversite okuduğu zamanlarda yerel olarak bulunan Line Tv ekranlarında program yaparak ekranlarla tanışan Duygu Demirdağ 3 sene kadar hafta sonu haber ile Line tv izleyicilerinin karşısına geçti.Ardından Bu Gece isimli programı sundu.Keyifli bir kültür programı olan Herkesin Keyfi Yerinde adındaki programı sundu.Bu program vasıtası ile çeşitli sanatçılar, haber programcıları ile görüştü.

Yüksek Lisans’ta yapan sunucu bunun için Londra’yı tercih etti.Yüksek Lisansı’nı yaptığı alan ise Medya ve İletişim oldu.Özellikle Avrupa Birliği Politikaları hakkında bir takım eğitimler gördü.Bildiği diller ise İspanyolca ile İngilizcedir.

Boş vakitlerinde piyano çalmayı seviyor ve düşüncelerini kaleme alıyor.Her zaman genç kalmanın önemli olduğunu belirtiyor ve yaratıcı olmak istiyor.

CNN Türk ekranlarına 2010 tarihinde çıkmaya başlayan sunucu Üç sene boyunca spikerlik yapmış ve bir çok görevlerde bulunmuştur.Özellikle Van’da yaşanan afet, Gezi Parkı Eylemleri ve Yunanistan’da yaşanan ekonomik problemleri sürekleri yakından izleyerek bilgiler verdi.

Sunucu Doğan Medya Grubunun satılmasıyla beraber CNN Türk’te bulunduğu görevinden alınmıştır.Şu sıralarda bir tv kanalında bulunmamakta ve Youtube’de çeşitli yayınlar yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. Duygu hanım süpersin devam et böyle iyi bir sunucusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir