Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hafta sonunda Cnn Türk televizyonundaki haberleri sunan güzel bayanı merak edenleriniz vardır.İşte sizler için bu makalemizde Duygu Demirdağ kimdir kaç yaşında nereli? Cnn Türk haber sunucusunun özgeçmişi.

Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Duygu Demirdağ Bursalı olan ve 28 yaşında bulunan bir Haber sunucusudur.Kendisi 1987 doğumludur.Üniversiteyi Bursa’da bulunan Uludağ Üniversitesi’ni bitirerek tamamlamıştır.Bitirmiş olduğu bölüm İngilizce Öğretmenliği, bitirdiği tarih ise 2008’dir.

Bursa’da Üniversite okuduğu zamanlarda yerel olarak bulunan Line Tv ekranlarında program yaparak ekranlarla tanışan Duygu Demirdağ 3 sene kadar hafta sonu haber ile Line tv izleyicilerinin karşısına geçti.Ardından Bu Gece isimli programı sundu.Keyifli bir kültür programı olan Herkesin Keyfi Yerinde adındaki programı sundu.Bu program vasıtası ile çeşitli sanatçılar, haber programcıları ile görüştü.

Yüksek Lisans’ta yapan sunucu bunun için Londra’yı tercih etti.Yüksek Lisansı’nı yaptığı alan ise Medya ve İletişim oldu.Özellikle Avrupa Birliği Politikaları hakkında bir takım eğitimler gördü.Bildiği diller ise İspanyolca ile İngilizcedir.

Boş vakitlerinde piyano çalmayı seviyor ve düşüncelerini kaleme alıyor.Her zaman genç kalmanın önemli olduğunu belirtiyor ve yaratıcı olmak istiyor.

CNN Türk ekranlarına 2010 tarihinde çıkmaya başlayan sunucu Üç sene boyunca spikerlik yapmış ve bir çok görevlerde bulunmuştur. Özellikle Van’da yaşanan afet, Gezi Parkı Eylemleri ve Yunanistan’da yaşanan ekonomik problemleri sürekleri yakından izleyerek bilgiler verdi.Halen Hafta Sonunda bulunmuş olduğu kanalda Ana haber bültenini sunmayı sürdürmektedir.Duygu Demirdağ Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın