Duygu Üstünbaş Kimdir?

Duygu Üstünbaş Kimdir?

Tiyatronun ardından 2018 yılından itibaren Televizyonlarda da yer almaya başlayan ve farklı bir güzelliği ile göz dolduran oyuncu Duygu Üstünbaş kimdir? kaç yaşındadır ve boyu kaçtır? en detaylı şekilde tüm cevaplarını sizler için oluşturduk.

Duygu Üstünbaş Biyografisi

Doğum tarihi 15 Kasım 1990 olan oyuncu Duygu Üstünbaş, Ankaralı olan bir isimdir.Gerçek mesleği Avukat olan oyuncu, ilk olarak Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiş ardından ise Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünden mezun olmuştur.

Duygu Üstünbaş’ın boyu 1.70 cm, kilosu ise 58’dir.Burcu ise Akrep’tir.

2015 yılında “Kurnaz Aşıklar” isimli tiyatro oyunuyla ilk kez sahneye çıkan isim toplam 3 tane tiyatro oyununda rol almıştır.Diğer rol aldığı tiyatro oyunları ise “Fırtına” ve 2017 tarihindeki “Kayıp El” oyunlarıdır.

Dizi kariyerine Sen Anlat Karadeniz isimli dizi ile başlamış olan isim bu dizide Avukat Esma karakteri ile yer almıştır.kimdirkim.com Bu yapım oyuncunun ilk dizisi olmasına karşın izleyiciler tarafından olumlu değerlendirilmiştir.

Sosyal hayatında son derece hareketli bir isim olan oyuncu, futbol mücadelelerini yakından takip etmekte ve Beşiktaş takımını tutmaktadır.

Rol Aldığı Diziler

2018 – Sen Anlat Karadenız

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın