Duygu Yetiş Kimdir Biyografisi

Duygu Yetiş Kimdir Biyografisi

Acil Aşk aranıyor isimli dizide Nisan karakterini canlandırmasından sonra ekranda izleyicinin daha sık görmek istediği bir oyuncu olan Duygu Yetiş kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu nedir? biyografisi ve yaşamı.

Duygu Yetiş Kimdir? Hayatı

22 Mart 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Duygu Yetiş, 1.56 metre boyunda, 59 kilo ve Koç burcudur.İlk defa 2002 tarihinde “Tatlı Hayat” isimli dizi ile televizyonlarda gözüken isim ilk dizisinden sonra umut veren bir oyuncu olmuştur.

Oynamış olduğu ilk dizisinin ardından “Evli ve Çocuklu” isimli dizisinde rol alan oyuncu, bu dizide son derece şımarık bir kızı canlandırmıştır.Bu dizinin ardından ise Yağmur Zamanı dizisinde Merve karakterini canlandırmıştır.2006 tarihinde büyük ümitlerle ekranlara gelmiş Gülpare dizisinde kısa bir süre oynadı.

Oyuncunun çıkış yapmış olduğu dizi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış Annem isimli dizidir.2007 tarihinde yayınlanan bu dizide Gonca karakterini canlandırmıştır.Bu dizideki rolü ve yaşadıkları özellikle Sosyal medya üzerinde yoğun bir şekilde tartışılmıştır.2009 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmış olan Kış Masalı isimli dizide Dağlı Güzeli Esmer karakterini canlandırmıştır.

Ünlü Oyuncu bir röportajında şu ifadeleri vermiştir: Eskiden Dizi oyuncularının seçiminde toplam en fazla 3-4 kişi olduğunu ama artık oyuncu seçiminde oldukça yoğun insanın olduğunu belirtmiştir.Eskisi kadar oyuncu seçimleri kolay geçmediğini o kadar insan arasından seçilmenin zor olduğunu açıklamıştır.İlerleyen hayatında oyunculuğa devam edip aynı zamanda grafikerlikte yapmak istediğini belirtmiştir.

duygu-yetis-biyografi

Gelecekte anne olmayı ve çocuk sahibi olmayı isteyen güzel oyuncu, kariyerine Hercai dizisi ile devam etmektedir.

Duygu Yetiş Oynadığı Diziler

Tatlı Hayat – 2002
Evli ve Çocuklu –
Yağmur Zamanı – Merve
Gülpare – 2006
Annem – 2007
Kış Masalı – 2009 – Esmer
2015 – Acil Aşk Aranıyor Nisan
2017 – Düğüm Salonu (Film)
2017 – Seni Kimler Aldı
2019 – Hercai

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Duygu Yetiş Kimdir Biyografisi için Yorumlar (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Duygu Yetiş harika bir oyuncu,inanılmaz yetenekli.Acil Aşk Aranıyor’dan önce onu pek fazla tanımıyordum ama bu dizi ile birlikte Duygu’yu çok iyi tanıdım ve çok sevdim.Zaten diziyi sırf Nisan ve Sinan Hoca için izliyorum,gerçi diğer oyuncular da en az onlar kadar iyi ama benim için Nisan ile Sinan’ın yerini kimse tutamaz.Onların bu büyük ve sonsuz aşkı bana huzur veriyor ve içimi kıpır kıpır yapıyor.Onları çok seviyorum ve başarılarının devamını diliyorum….????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın