Ebru Baki Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli Hayatı

Ebru Baki Kimdir?

Habertürk kanalında sunuculuk yapan Ebru Baki hakkında merak edilenler. Ebru Baki kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ebru Baki Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ebru Baki 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Ebru Baki’nin doğum yeri İstanbul ilidir. Ebru Baki Marmara Üniversitesi mezunlarından biridir. Gazetecilik bölümünü bitirmiştir.

Ebru Baki’nin Kariyeri

Ebru Baki Hürriyet Gazetesi’nde staj yapmıştır. Hürriyet Gazetesi’nde bulunduğu dönemde başarılı bir staj geçirerek burada kalıcı oldu ve ardından Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaptı.

Gazetenin ardından televizyonlarda çalışmaya başlayan Ebru Baki, ilk olarak CNN TÜRK televizyonunda çalışmaya başlamış ve burada ekonomi haberlerini sunmuştur. Uzun yıllar CNN Türk’te ekonomi haberleri ile ekrana gelen isim ardından ise 2018 tarihinde Habertürk kanalı ile anlaşarak bu kanalda “Para Gündem” isimli programı sunmaya başlamıştır.

Mesleğe başlamadan önce çok tanınmış ve önemli isimlerin yanında yetişmiş olan sunucu, almış olduğu kısa konservatuar eğitimlerinin faydalarını görmüştür.

Ebru Baki’nin Hobileri

Spor dallarından en çok binicilik ile ilgilenen ünlü sunucu, piyano çalmayı ise çok seviyor. Güzel sunucu ayrıca hayvanlar ile çocuklara da çok önem veriyor.

Ebru Baki Instagram Hesabı

Ebru Baki’nin Instagram hesabının adı ebruba ve 2021 Şubat ayı itibari ile 42 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ebru Baki kimdir, hayatı, kaç yaşında, nereli

Ebru Baki ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.