Ebru Birçak Kimdir Hayatı Biyografisi

Ebru Birçak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Günümüz yılına göre halen Krt Tv ekranlarında sunuculuk yapan ve ilerleyen zamanlarda büyük tv kanallarında görmeyi düşündüğümüz güzel sunucu Ebru Birçak kimdir kaç yaşında nereli? hayatını merak edenler için en güncel ve doğru bir biçimde özgeçmişi sizlerle.

Ebru Birçak Kimdir Biyografisi

Dikkat çeken isim Ebru Birçak, 1992 senesinde hayata gözlerini açmış olan Manisalı bir sunucudur.Doğma büyüme buralı olan sunucu eğitim nedeniyle çeşitli şehirlere gitmiş ve orada eğitimler almıştır.İlk olarak Üniversite nedeniyle Eskişehir’e gitmiş ve burada okurken üçüncü senesinde eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır.Eskişehir’den sonra İstanbul Üniversitesine yazılan isim eğitimin geri kalanını burada tamamlamış ve Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

İstanbul Üniversitesi ile sadece kalmayan sunucu ayrıca Açık Öğretime yazılmış ve Medya İletişim bölümü sınavlarına girerek buradanda başarıyla mezun olmuştur.Üniversite tamamen bitmesinin ardından Spikerlik üzerine eğitimler almaya başlamış olan isim kısa sürede almış olduğu eğitimlerle beraber staj yapmaya başlamış ve Krt Tv ekranlarında staj görmüştür.

Ebru Birçak özellikle kadın ile çocuk konularında çok dikkatli bir sunucu olarak, sunmuş olduğu bir çok programda bunu dile getirmeyi başarmıştır.Sunuculuk ile spikerlik konusunda kendini çok iyi bir şekilde geliştirmeyi başarmış olan isim ilk olarak Hafta sonu haberleri içerisinde aktif olarak görev almış ardındanda sunmuş olduğu programla beraber beğenilen biri olmuştur.

visum china
visum china

Şu sıralarda halen Krt Tv ekranlarında çalışmaya devam eden isim Detay adındaki programının sunuculuğunla beraber Hafta Sonu haber bülteninide sunmaya devam etmektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir