Ebru Gündeş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ebru Gündeş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Türkiyemize kazandırılmış olan en iyi sanatçılardan biri olan çok fazla şarkısı bulunan ve bir çoğunu bir çok kişinin ezbere bildiği ünlü sanatçılarımızdan Ebru Gündeş kimdir kaç yaşında boyu kaç? sanatçı ile ilgili merak edilmiş bir çok ayrıntı bu konumuzda.

Ebru Gündeş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sanat alanında uzman sese sahip olan Ebru Gündeş sahnede sesini en iyi kullanan yıllarına müziğe adamış olan farklı müzik dallarında hâkimiyet kuran farklı albümlere imza atan ünlü bir ses olmaktadır.Ünlü sanatçı 1975 senesinde İstanbul’da hayata merhaba demiştir.Babası o daha 5 yaşlarındayken evden ayrılmış o nedenle annesinle beraber yaşamını sürdürmüştür.O Ses Türkiye gibi programlarda jüri üyeliği yapmıştır.

Ebru Gündeş Farklı müzik dallarında eş değer olarak slow, arabesk, müzikleri olan pop üzerine oldukça Show müzikler yapan bazen haraketli şarkıları olan ünlü sanatçımız hayranlarıyla gerçekleştirdiği birden fazla konserleri oldukça kalabalık kitlelere yapmıştır.Boyu 1.65’dir.

Ebru Gündeş uzman şarkılar yazan ayrıca Arabesk dalında çalışmalarını aralıksız sürdürerek birden fazla ödüle imza atmış gençlik yıllarını da İstanbul da küçüklüğünü Pendik ilçesinde bir süre geçirmiş olan sanatçımızdır. efaköy de lise eğitimini yapan 16 yaşında ilk evlilik yapan küçük yaşta müziğe adım atan sanatçımızdır.

Sanatçının albümüne başlamadan önce Emel Sayın ile vokallik yaptığı herkes tarafından bilinmektedir.Tatlı bela isimli ilk albümü dillerden düşmeyen romantik parçaları 1996 yılında devreye alınmasıyla müzik ödüllerinde yer alan ev en fazla dinlenilen parçalardan olmaktadır.

Kelebek müzik ödüllerinde altın kelebek ödüllerinde birden fazla ödülü olan sanatçımız engin sese sahiptir.Sen Allah’ın Bir Lütfusun gözlerimin nurusun ve Tatlı Bela gibi şarkıları olan “dön ne olur” parçasını müzik stüdyosunda canlandırdığı zaman stüdyodaki tanıtımı yaptığı zaman beyin kanaması geçirmesi akıllarda yer eden ve oldukça önemli olan durumdur.

Milyonları merak ettiren birçok şarkısı ve bestecisi olan sanatçı hastanede yapılan işlemler sonucu iyileşerek sahnelere geri dönmüştür.Birçok ses yarışmasında jüri üyeliği yapan ve oyunculuk teklifi alan sanatçılarımızdandır.

ebru-gundes-biyografisi

3 kez evlenmiş olan sanatçı Ebru Gündeş ilk evliliğini 1990 senesinde gerçekleştirmiştir.Çok küçük yaşta evlenmiş olan sanatçının evliliği 3 sene sürmüş ve 1993’de bitmiştir.İkinci kez ise evlilik gerçekleştirme tarihi 2002’dir.Bu evlilikte 1 sene sürmüştür.Son evliliği ve halen eşi olan Reza Zarrab ile olan evliliği 2010’da gerçekleşmiş ve bir sene sonra ise kızları Alara dünyaya gelmiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.