Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Paramparça isimli dizide oynayan oyuncuların biyografilerinden sizlere bahsetmeye devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere Paramparça Dizisi Dilara karakterini canlandıran oyuncu Ebru Özkan Kimdir nereli kaç yaşındadır? gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Ebru Özkan Kimdir Biyografisi

Ebru Özkan 18 Kasım 1978 tarihinde Ankara’da doğan Oyuncularımızdan biridir.Birçok Dizi ve Filmlerde oynamış ayrıca modellik yapmıştır.Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesinde bitirmiş ardındanda Oyunculuğa başlamıştır.İlk defa Sinema ile tanışarak oyunculuğa başladı.İlk Oynamış olduğu film Kabuslar evi Bir Kış Masalı isimli filmdir.Bu Filmde Melisa karakterini canlandırmıştır.Ünlü Oyuncunun Boyu 1.73 cmdir.

Sinemadaki başarısı onun çok daha fazla beğenilmesine neden olmuş ve iyice ekranlarda görünmeye başlamıştır.2009 tarihinde yayınlanan Hanımın Çiftliği adındaki dizide 2 yıl kadar başarılı bir sezon geçirmiştir.Hanımın Çiftliği isimli dizide Halide karakterini oynamıştır.Bu dizinin bitiminin ardından Anneler ve Kızları isimli dizide başrol oynamıştır.Bu dizinininde bitiminden sonra Farklı projelerde kendine yer edinmeye devam etmiş ve ardı ardına Karanlıklar Çiçeği ve Not Defteri isimli dizi ile oyunculuğuna devam etmiştir.

ebru-ozkan-biyografi

Her dizide kendini gösteren dikkat çeken bir isimdir.Güzel oyuncunun en son dizisi ise Paramparça dizisidir.Paramparça dizisinde başarılı oyunculuğuna Dilara karakteri ile devam etmektedir.

Ebru Özkan Oynadığı Dizi ve Filmler

Paramparça
Anneler ile Kızları
Hanımın Çiftliği
Çınar Ağacı
Güldünya
Kara İnci
Gözyaşı Çetesi
Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı (sinema)

Ünlü oyuncuya bizler ekip olarak başarısının ilerleyerek devam etmesini diliyoruz.

Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dilarayi cok beyeniyorum. Cok guzel oynuyor Masallah. Faruk bey de guzel ounyor. Simdi sirf ikisi var diye seyrediyorum Keske nirgul yesilcay ayrilmasaydi diziden.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın