Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Star Tv televizyonun bir zamanlar izleyiciyle buluşturduğu dizilerinden biri olan, Paramparça isimli dizide oynamış ve dizide Dilara karakteri ile yer almış oyuncu Ebru Özkan kimdir nereli kaç yaşındadır? gibi soruların cevaplarını sizde öğrenmek istiyorsanız konumuzu dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz.

Ebru Özkan Kimdir Biyografisi

Ebru Özkan 18 Kasım 1978 tarihinde Ankara’da doğan oyuncularımızdan biridir.Birçok dizi ve filmlerde oynamış ayrıca modellik yapmıştır.Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesinde bitirmiş ardındanda oyunculuğa başlamıştır.İlk defa Sinema ile tanışarak oyunculuğa başladı.İlk oynamış olduğu film Kabuslar evi Bir Kış Masalı isimli filmdir.Bu Filmde Melisa karakterini canlandırmıştır.Ünlü oyuncunun Boyu 1.73 cm’dir.

Sinemadaki başarısı onun çok daha fazla beğenilmesine neden olmuş ve iyice ekranlarda görünmeye başlamıştır.2009 tarihinde yayınlanan Hanımın Çiftliği adındaki dizide 2 yıl kadar başarılı bir sezon geçirmiştir.Hanımın Çiftliği isimli dizide Halide karakterini oynamıştır.Bu dizinin bitiminin ardından Anneler ve Kızları isimli dizide başrol oynamıştır.Bu dizinininde bitiminden sonra Farklı projelerde kendine yer edinmeye devam etmiş ve ardı ardına Karanlıklar Çiçeği ve Not Defteri isimli dizi ile oyunculuğuna devam etmiştir.

ebru-ozkan-biyografi

Her dizide kendini gösteren ve dikkat çeken bir isim olan oyuncunun en son dizisi ise Şahin Tepe dizisidir.Paramparça dizisindeki başarılı oyunculuğuna yeni dizisi ile devam etmektedir.

Ünlü oyuncuya bizlerde ekip olarak başarısının ilerleyerek devam etmesini diliyoruz.

Ebru Özkan Oynadığı Dizi ve Filmler

– Sahin Tepesi
– Paramparça
– Anneler ile Kızları
– Hanımın Çiftliği
– Çınar Ağacı
– Güldünya
– Kara İnci
– Gözyaşı Çetesi
– Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Ebru Özkan Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dilarayi cok beyeniyorum. Cok guzel oynuyor Masallah. Faruk bey de guzel ounyor. Simdi sirf ikisi var diye seyrediyorum Keske nirgul yesilcay ayrilmasaydi diziden.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın