Ebru Şahin Kimdir Yaşı Biyografisi

Ebru Şahin Kimdir Biyografisi

Bulunmuş olduğu tüm alanlarda güzelliği ile tüm gözleri üzerine çeken, önce reklamlarda gördüğümüz akabinde ise dizilerde roller almaya başlayan oyuncu Ebru Şahin kimdir? doğal güzelliği ile çok sayıda insanın özgeçmişi hakkında bilgi sahibi olmak istemiş olduğu oyuncu ile ilgili ayrıntılar makalemizde.

Ebru Şahin Kimdir? Biyografisi

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 günü hayata merhaba demiş olan güzel bir oyuncudur.Doğduğu tarihten itibaren İstanbul’da yaşayan isim, iyi bir ailede büyüyerek bu yaşa gelmiştir.Spor ve sanata hep düşkün olan oyuncu, bu nedenle İstanbul Üniversitesi’nin Spor Bilimleri Fakültesini bitirmiştir.

Ebru Şahin’in boyu 1.69 cm, kilosu 56, burcu ise Boğa’dır.

Oyunculuğa 2015 tarihinde başlayan isim çok sayıda reklam filminde oynadı.Rol aldığı reklam filmleri ile kısa süre içerisinde ünlü oldu.Kendine has güzelliği ile de çok sayıda kişinin adını ve yaşamını öğrenmek istediği ünlüler arasına girdi.

2017 yılında ilk defa dizi ve sinemalarda oynamaya başlayan isim, İstanbullu Gelin dizisiyle oyunculuğa başladı.Kimdirkim.com Ekranların tanınan ve sevilen çok sayıda ünlü oyuncusuyla aynı sette bulunmanın heyecanını yaşamış isim ardından ise aynı tarihte Babam isimli sinema filminde yer aldı.

Babam filminden sonra Fox’un başarılı dizisi Savaşçı dizisinde kısa bir rol alan oyuncu, bu diziden sonra ise Fazilet Hanım ve Kızları, Yasak Elma ve Hercai dizisinde boy göstermiştir.

Özel hayatında Aşk’a inanan oyuncu, hislerine çok güveniyor ve tüm kararlarını buna göre alıyor.

Ebru Şahin Biyografi

Ebru Şahin Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2019 – Hercai
2018 – Kan Parası (Sinema)
2018 – Yasak Elma
2017 – Fazılet Hanim ve Kizları
2017 – Babam (Sinema)
2017 – Savascı
2017 – İstanbullu Gelin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir