Ebru Şallı kimdir, Ebru Şallı'nın hayatı, biyografisi, Ebru Şallı kaç yaşında, Ebru Şallı nereli, Ebru Şallı boyu, kilosu kaç, Ebru Şallı evli mi?

Ebru Şallı Kimdir? Ebru Şallı Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ebru Şallı kimdir, Ebru Şallı’nın hayatı, biyografisi, Ebru Şallı kaç yaşında, Ebru Şallı nereli, Ebru Şallı boyu, kilosu kaç, Ebru Şallı evli mi? İşte Ebru Şallı hakkında detaylar.

Ebru Şallı Kimdir?

Ebru Şallı 15 Ocak 1977 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.

Ebru Şallı Hayatı

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi’ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi’de bir süre rol aldı.

visum china
visum china

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru’nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV’de Ebruli programının sunuculuğunu yapmıştır.

Ebru Şallı Evli mi?

Ebru Şallı 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır. Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren, 2010 yılında da Pars adında oğulları olmuştur.  Oğlu Pars, 16 Nisan 2020 tarihinde lenfoma nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Çift 2013 yılında ayrılmıştır. Ebru Şallı son evliliğini 2019 yılında Uğur Akkuş ile yapmıştır.

Ebru Şallı Boyu Kaç?

Ebru Şallı 1.72 metre boyundadır.

Ebru Şallı Kaç Kilo?

Ebru Şallı 53 kilo ağırlığındadır.

Ebru Şallı Burcu Nedir?

Ebru Şallı oğlak burcudur.

Ebru Şallı kimdir, Ebru Şallı'nın hayatı, biyografisi, Ebru Şallı kaç yaşında, Ebru Şallı nereli, Ebru Şallı boyu, kilosu kaç, Ebru Şallı evli mi?

Ebru Şallı Kitapları

  • 2014 – Ebru Şallı ile Pilates
  • 2012 – Besleyici ve Lezzetli Çocuk Yemekleri
  • 2011 – Ebru’nun Mutfağından
  • 2009 – Ebru’nun Doğal Güzellik Sırları
  • 2007 – Ebru Şallı’dan Çocuklar için Besleyici Eğlenceli Lezzetler
  • 2005 – Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak

Ebru Şallı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.