Ece Belen Atrek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ece Belen Atrek Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Star Tv televizyonunda sabah 7’de sunmuş olduğu bugün programınla beraber hergün ekranlara gelen uzun zamandır sunuculuk yapmakta olan Ece Belen Atrek kimdir kaç yaşında nereli? bilgilerinle beraber işte hayatı.

Ece Belen Atrek Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ece Belen Atrek 2016 senesi ile beraber 30 yaşında olan 1986’lı bir sunucuudur.İstanbul’da hayata merhaba demesine rağmen ailesi tarafından Ege bölgesinin Manisa ilindedir.Ailesinin 2 çocuğundan biri olan sunucunun 1 tane erkek kardeşi bulunmaktadır.

Star tv ile beraber Euro Star kanallarında bir süre kadar Haberleri sunmuş olan isim ardından ise sabah bölümünde görev almaya başlamıştır.2014 senesinden itibaren Star Tv ekranlarında Bugün adındaki programı sunmaktadır.Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesinde tamamlamış olan sunucu burayı 2011’de bitirmiştir.

Sunmuş olduğu Bugün adındaki program sabah 7’de başlıyor ve ortalama olarak 2 saat sürüyor.Programda gündemde yer alan haberlerle beraber özellikle spor, magazin, kültür ve ilgi çekici olan bir çok önemli haber sunuluyor.Sosyal Medya’da o gün gündemde ne varsa oda programın gündeminde olmaktadır.

Evli olan isim 2012 senesinde evlenmiştir.Eşinin ismi Tufak Atrektir.Eşi bir ilaç firmasında finans müdürüdür.

Değişik alanlarda kurslar ve uzmanlık alanı bulunan sunucu Diyalog ile beraber Habercilik kursunda eğitim almıştır.Liseyi Mimar Sinan Lisesi’nde bitirmiştir.

Sunucu twitter ile beraber instagram kullanmaktadır.Bu hesaplardan twitter ile o gün için programı takipçilerininde düşüncelerini yazması için bir hashtag oluşturur.İnstagram hesabından ise genellikle program ile ilgili resimler yer alır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın