Ece Bozkaya Kimdir Hayatı Biyografisi

Ece Bozkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakın gelecekte daha fazla ekranlarda görmeyi umduğumuz ve en son olarak dizi ve reklam filmlerinde rol alarak yoluna devam eden oyuncu Ece Bozkaya kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm bu soruların en doğru cevaplarını biyografimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Ece Bozkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu ve Hayatı

Ünlü isim Ece Bozkaya 18.05.1989 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış bir oyuncudur.Eğitiminin lise olan kısmını tamamlamasının ardından Marmara Üniversitesini tercih ederek burada Sinema ve Televizyon bölümünü bitirmiştir.Uzunca süre bale ile ilgilenmiş olan isim ayrıca bu konuda yeteneğinide almış olduğu sertifika ile ilerletmiştir.Bale’nin ardından müziklede ilgilenmiş olan ünlü isim piyano eğitimleri almıştır.Boyu 1.67 cm’dir.

Ünlü oyuncu Üniversite zamanından itibaren cok defa sahneye çıkmış ve tiyatrolarda bulunmuştur.Üniversiteyi bitirmesinin ardından ise Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış olan oyuncu burada oyunculuğunu çok iyi bir şekilde geliştirmiş ve başarıyla buradan mezun olmuştur.Çeşitli reklam filmlerinle ilk olarak karşımıza çıkan oyuncu ardından ise Bulutların Ötesinde adındaki dizi ile ilk kez kamera karşısında yer aldı.

Ünlü isim bu zamana kadar toplam 4 dizide yer almıştır.İlk dizisinden sonra ise Güneşi Beklerken isimli dizide rol alan oyuncu ardından ise Muhteşem Yüzyıl ve Paramparça isimli dizilerde gözükmüştür.

visum china
visum china

Bir dönem Radyo’da çalışan ünlü isim burada yaklaşık olarak 2 sene süresince çalışmıştır.

Ece Bozkaya Oynadığı Diziler ve Filmler

– Bulutların Ötesinde
– Güneşi Beklerken
– Muhteşem Yüzyıl
– Sen Kimsin (Film)
– Paramparça

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir