Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında?

Yaz’ın Öyküsü dizisinde başrol oynadıktan sonra daha sık ekranda yer almaya başlamış olan ünlü isim Ece Çeşmioğlu kimdir kaç yaşında? oynadığı diziler neler?

Ece Çeşmioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da hayata geldi.Boyu 1.63’dür.Hem dizilerde hemde sinemalarda oyunculuk yapmaya devam eden oyuncu yeni diziler ile ekranlara gelerek sevenlerini mutlu etmiştir.

İlk oynamış olduğu boy gösterdiği dizi 2002 tarihinde hemen hemen her kesimin bildiği kahkalarla izlediği Çocuklar duymasın adındaki dizidir.Bu dizi dönemin en revaçta olan dizileri arasında gösterilmiş ve yıllarca ekranlarda olmuştur.Ünlü Oyuncunun çıkışını sağlayan dizisi ise İki Aile dizisidir.İki Aile dizisinde Ceren karakterini oynayarak kendinin ne kadar kabiliyetli bir oyuncu olduğunu tüm herkese göstermiştir.

2012-2013 tarihinde Kanal D ekranında yayınlanmış Öyle Bir Geçer Zaman ki Ayça karakterini canlandırarak iyice ekranlarda bahsedilen bir ünlü olmuştur.

ece-cesmioglu-biyografisi

Oynadığı Diziler:

Çocuklar Duymasın
Çocuğun Var Derdin Var
Nehir
Gümüş
İki Aile, 2006, Ceren Karaman
Eyvah Halam
Firar
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yaz’ın Öyküsü
Kalbim Yangın Yeri
Yüz Yüze
Yuvamdaki Düşman

Bir zamanların küçük oyuncusu şimdilerin popüler oyuncularından biri haline gelmiştir.Oyuncu yeni yapımlarla beraber tv ekranlarında yer almayı sürdürmektedir.Oyuncunun yer aldığı yeni projeler oldukca konumuzuda güncelleyeceğiz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın