Ece Erken Kimdir kaç yaşında nerelidir?

Ece Erken Kimdir Biyografisi

Sunuculuğu başarılı yapan Sarışın yıldızlardan olan Ünlü Program sunucusu Ece Erken Kimdir biyografisi yaşı kaçtır?

Ece Erken Kimdir Biyografisi Kaç Yaşında Nereli?

Ece Erken 1978 senesi İlkbahar’ın son ayı olan Mayıs ayının 11’inde Çorlu’da hayata gelmiştir.Baba tarafından Karadenizlidir.Babasının Subay olmasından dolayı tayinlerle beraber farklı şehirlerde bulunmuştur.Başta Ankara,Ağrı ve Kıbrıs babasının görev aldığı yerlerden biridir.Lise öğrenimini Beşiktaş Atatürk Anadolu lisesinde tamamlamıştır.Lise okuduğu sırada babası ile annesi ayrılmıştır.Ayrılmalarından sonra Annesinle beraber yaşamıştır.Bir tane abisi bulunmaktadır.Boyu 1.68cm’dir.

Sunuculuğa çok erken yaşta başlamış bir isimdir.12 yaşına geldiğinde Kıbrıs’ta yayın yapan özel bir kanalda bulundu.Bunun ardından Radyo Vizyon ve Radyo Genç radyolarında çalıştı.İstanbul’a gittikten sonra Kral Tv ekranlarında Vjlik yaptı.Kral Tv’yi Alem FM ve Show radyo takip etti.

Radyolardaki çalışmalarından sonra televizyona geçti ve Star Tv ekranında çalışmaya başladı.Kanal 6, Number One Tv ve Genç Tv sırasıyla çalışmış olduğu televizyon kanalları oldu.4 sene boyunca Show Tv ekranında program sundu.Kanal 1 ve Atv ekranlarında sunuculuğuna devam etti.Atv ekranında Mavi Şeker adındaki programı sundu.Fox Tv’de Aç Aç Kazan programı, KanalTürk’te Hayata Gülerken programı yine sunmuş olduğu programlardır.

ece-erken-1-

Sunuculuğunu oyunculuklada bir süre taçlandırdı ve 2000 tarihinde Tgrt ekranlarındaki Nilgün dizisinde başrol olarak bulundu.

Ece Erken Evli mi? İlk evliliğini 2008 tarihinde Tuncer Öztarhan ile yapmıştır.2009’da ise ayrılmışlardır.İkinci evliliğini ise Serkan Uçar ile yapmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.