Ece Mumay kimdir, Ece Mumay hayatı, Ece Mumay biyografisi, Ece Mumay boyu kilosu, Ece Mumay nereli, Ece Mumay kaç yaşında

Ece Mumay Kimdir?

Başarılı şarkıcı Ece Mumay kimdir, Ece Mumay hayatı, Ece Mumay biyografisi, Ece Mumay boyu kilosu, Ece Mumay nereli, Ece Mumay kaç yaşında gibi merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ece Mumay Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli

Ece Mumay kaç yaşında diye merak ediyorsanız Ece Mumay’ın doğum tarihi 12 Ağustos 1998 yılıdır. Ece Mumay’ın doğum yeri İstanbul ilidir. Müzik hayatına 8 yaşındayken gitar ile başlamış olan isim ardından liseyi Devlet Konservatuarı’nda okuyarak 3 sene boyunca kemençe eğitimi almıştır. Okulun son senesinde kemençe bölümünden gitar bölümüne geçmiş ve ardından ise liseyi bitirmiştir. Gitardan kopmayan başarılı isim üniversitede de gitar bölümünde okumuştur. Ece Mumay İngilizce ve Almanca konuşabilmektedir.

Ece Mumay Aslen Nereli

Ece Mumay aslen nereli derseniz baba tarafından Siirtli’dir.

Ece Mumay’ın Boyu Kilosu ve Burcu

Ece Mumay’ın boyu kilosu 1.66 uzunluğunda ve 57 kilodur. Ece Mumay’ın burcu ise Aslan’dır.

Ece Mumay kimdir, Ece Mumay hayatı, Ece Mumay biyografisi, Ece Mumay boyu kilosu, Ece Mumay nereli, Ece Mumay kaç yaşında

Ece Mumay’ın Kariyeri

Öncelikle Youtube’de şarkılar seslendirmeye başlayan isim kısa sürede herkesin dikkatini çekmeyi başardı ve ardından Trt1’de Sabah Programına davet edilerek programda canlı şarkı söyledi. TRT’nin ardından giderek daha da adı duyulmaya başlayan isim ardından Youtube kanalında yoğun bir takipçiye ulaştı.

Söylediği “Vazgeç Gönül” coverı Youtube’da 55 milyondan fazla kişi tarafından dinlenen Ece Mumay, 2018 tarihinde “Odamdan” ismini verdiği albümü çıkarmıştır. Bu albüm Pasaj Müzik etiketiyle çıkmıştır. Albümde toplam 10 parça yer almaktadır. Albümün dikkat çeken parçaları “Belki Bir Gün” ve “Bir Vedayla Bir Ömür” parçaları olmuştur. Ece Mumay 2020 yılında çıkardığı Galaksi albümü Youtube üzerinde en çok dinlenen şarkılardan biri oldu. 2021 Şubat ayı itibari ile 179 milyondan fazla beğeni almıştır. Mustafa Ceceli ile birlikte Rüyalara Sor şarkısının akustik coverını seslendirdi.

Ece Mumay Sosyal Medya Hesapları

Ece Mumay Instagram, TikTok, Twitter ve Youtube hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır.

Ece Mumay Instagram hesabının ismi ecemumay ve 2021 Şubat ayı itibari ile 402 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ece Mumay TikTok hesabının ismi ecemumay ve 2021 Şubat ayı itibari ile 2.8 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ece Mumay bu hesabında 74 milyon beğeni almıştır.

Ece Mumay Twitter  hesabını ismi ecemumayy ve 2021 Şubat ayı itibari ile 11 bin takipçisi bulunmaktadır.

Ece Mumay Youtube hesabının ismi EceMumay ve 2021 Şubat ayı itibari ile 338 bin abonesi bulunmaktadır.

Ece Mumay hakkında merak edilenler

Ece Mumay kimdir, Ece Mumay hayatı, Ece Mumay biyografisi, Ece Mumay boyu kilosu, Ece Mumay nereli, Ece Mumay kaç yaşında gibi sorularınızın cevaplarını derledik.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir