Ece Üner Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Ece Üner Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Habertürk ekranlarında uzunca süre görmüş olduğumuz ardından ise Show Tv kanalına geçerek burada Ana Haber bülteni sunuculuğuna getirilmiş ünlü isim Ece Üner kimdir kaç yaşında boyu kaç evli mi? bu merak edilen soruların cevaplarını bulabileceğiniz sunucuya ait en doğru özgeçmişi.

Ece Üner Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ece Üner, doğum tarihi sene olarak 1981 olan İstanbullu bir sunucudur.Babası uzun zaman önce CNN Türk televizyonunda Müdür olarak görev yapmaktaydı.Liseyi Özel lise’de okumasının ardından Koç Üniversitesi’nin Sosyoloji ve Tarih bölümünü bitirmiştir.Üniversite okurken staj görmüş ve stajını Ntv televizyonunda yapmıştır.Boyu 1,65 cm’dir.

Fransa’da Fransızca dili konusunda ders almış olmuş olan sunucu aynı zamanda Brüksel’e geçerek orada bir süre Avrupa Birliği hakkında bir çok bilgi edinmiştir.2003 senesinde Ntv’de Avrupa Birliği ile ilgili haberlerde muhabirlik görevinde bulundu sonrasında ise 2006 tarihinde Ntv kanalına veda etti.www.Kimdirkim.com Ntv’nin ardından 4 ay boyunca Star Tv televizyonunda çalıştı.2006 senesinin Nisan ayında CNN Türk televizyonuna geçti.Burada Hafta sonları Spor haberlerini sunmaya başladı.2007 tarihinde Yeni Gün adındaki programla bir kez daha ekrana çıktı.

Çok uzun zaman CNN Türk ekranlarında kalmasının ardından 2009 tarihinle beraber Habertürk ekranlarına geçiş yapıştı.Habertürk televizyonunda yeni bir program sunmaya başladı.2014 tarihinde kısa bir süre Show Tv’ye geçmiş ve burada Ana Haber’i sunmaya başlamıştır.Ardından tekrar Habertürk’e geçmiş ve uzun müddet burada çalışmıştır.

Ece Üner evli mi? Evli olan sunucu 2013 senesinde kendisi gibi Televizyon dünyasında olan ve spikerlik yapan Deniz Bayramoğlu ile hayatlarını birleştirmişlerdir.

ece-uner-biyografi

Şiir yazmayı çok seven sunucu 6-7 yaşlarından beri şiir yazmaktadır.Her zaman küçüklüğünden beri şiir okumuş ve şiir yazmaya başlamıştır.

Yemek yemeyi çok seven Ece Üner spor yapmadanda duramıyor.Giyim tarzı olarakta genelde spor giyinmeyi tercih ediyor.Modayı çok fazla takip etmese de çantalara merakı olduğu için genelde çok fazla çanta almayı tercih ediyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir