Ece Yaşar Kimdir?

Ece Yaşar Kimdir?

Kısa bir süre oyunculuğa başlamış ve bu zamana kadar 2 dizide rol alarak oyunculuk kariyerini sürdüren güzel isimlerden Ece Yaşar kimdir? bu sorunun tüm ayrıntılı cevaplarını yazımızda okuyabileceksiniz.

Ece Yaşar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

05.09.1994 yılında hayata gözlerini açmış olan oyuncu Ece Yaşar Ankaralıdır.Güzel oyuncu lise yıllarından itibaren oyunculuğa merak salmış ve bu yönde kendini geliştirmek amacıyla Üniversite tercihinide Tiyatro ile ilgili bölümü tercih ederek gerçekleştirmiştir.Ankara Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü bitirmiş olan isim ardından ise bazı amatör oyunlarda rol almıştır.Boyu 1,64 cm’dir.

İlk olarak 2015 senesinde başlamış olan ve 2 sezon sürmüş Kara Sevda dizisinde rol almış olan oyuncu bu dizide Eda karakterini canlandırmıştır.İlk defa dizi tecrübesi elde etmiş olan oyuncu ardından ise 2017 senesinin son zamanlarında başlamış olan Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur’da rol almaya başlamıştır.Dizinin başlangıcından itibaren dizide yer alan oyuncu bu dizide Karaca karakterini canlandırmaktadır.

Set dışındaki zamanını kendisine ayıran güzel oyuncu set dışında kitap okumayı ve yoga yapmayı seviyor.Ayrıca sporuda ihmal etmeyen isim sık sık düzenli olarak yürüyüş yapıyor.Balık yemeyi çok seven oyuncu ayrıca doğmuş olduğu yer olan Ankara’yı çok seviyor.

Ece Yaşar Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Kara Sevda
2017 – Çukur
2017 – Dıreniş Karatay (Sinema)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın