Ece Yaşar Kimdir Hayatı Özgeçmişi

Ece Yaşar Kimdir?

Çukur dizisinin Karaca Koçovalı karakteri ile tanınan Ece Yaşar kimdir, Ece Yaşar hayatı, Ece Yaşar kaç yaşında ve Ece Yaşar hakkında merak edilenleri yazımızda okuyabileceksiniz.

Ece Yaşar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Ece Yaşar’ın doğum tarihi 5 Eylül 1994’dir. Ece Yaşar nerede doğdu diye sorarsanız Ankara’da gözlerini dünyaya açmıştır. Ece Yaşar aslen nereli sorusunun cevabı Denizli’dir. Ece Yaşar’ın boyu 1.65 kilosu 53’tür. Ortaokul ve lisede bale eğitimi oldu. Güzel oyuncu lise yıllarından itibaren oyunculuğa merak salmış ve bu yönde kendini geliştirmek amacıyla Üniversite tercihini de Tiyatro ile ilgili bölümü tercih ederek gerçekleştirmiştir. Ankara Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü bitirmiş olan isim ardından ise bazı amatör oyunlarda rol almıştır. Ece Yaşar annesinin adı Ümmühan ve annesi Denizli Tavaslı’dır. Ece Yaşar’ın annesinin işi öğretmenliktir. Ece Yaşar’ın babasının adı Mehmet Ali ve babası Denizli Çal ilçelidir. Ece Yaşar’ın babasının mesleği avukatlıktır.

İlk olarak 2015 senesinde başlamış olan ve 2 sezon sürmüş Kara Sevda dizisinde rol almış olan oyuncu bu dizide Eda karakterini canlandırmıştır. İlk defa dizi tecrübesi elde etmiş olan oyuncu ardından ise 2017 senesinin son zamanlarında başlamış olan Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur ‘da rol almaya başlamıştır. Dizinin başlangıcından itibaren dizide yer alan oyuncu bu dizide Karaca karakterini canlandırmaktadır.

Çukur dizisinin Karaca Koçovalısı gerçekte kimdir, Ece Yaşar'ın hayatı ve kaç yaşında
Ece Yaşar

Set dışındaki zamanını kendisine ayıran güzel oyuncu set dışında kitap okumayı ve yoga yapmayı seviyor. Ayrıca sporu da ihmal etmeyen isim sık sık düzenli olarak yürüyüş yapıyor. Balık yemeyi çok seven oyuncu ayrıca doğmuş olduğu yer olan Ankara’yı çok seviyor.

Ece Yaşar Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Kara Sevda
2017 – Çukur
2017 – Direniş Karatay (Sinema)

Ece Yaşar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.